شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ ها و خدمات سایت ناومال

 

کاربر گرامی
لطفاً موارد زیر را در رابطه با آشنایی با قوانین فروشگاه، همچنین جهت استفاده بهینه از خدمات ما با دقت مطالعه فرمایید.

 

قوانین و مقررات سایت ناومال

ورود شما مشتریان عزیز به وب‏‌سایت ناومال به معنای پذیرش شرایط، قوانین، و همچنین نحوه استفاده از سرویس ‌‏ها و خدمات فروشگاه ناومال است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارشات شما عزیزان در هر ساعتی از روز به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین ناومال از سوی شماست است.

در نظر داشته باشید که شرایط و قوانین زیر، به منزله جایگزین کلیه توافقات قبلی شما عزیزان خواهد بود.

 

قوانین عمومی سایت ناومال

در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین ناومال در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

در صورتی که در قوانین یاد شده تغییراتی در آینده اعمال شود، در سایت ناومال منتشر، و به روز رسانی خواهد شد. بنابراین شما توافق می‏‌نمایید که استفاده مستمر شما از سایت، به معنای پذیرش تغییرات اعمال شده در سایت توسط شما مشتری عزیزخواهد بود.

 

مشتری کیست؟

شخصی است که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام وارد نموده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ناومال اقدام می نماید.

هنگامی که شما قصد استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ناومال را دارید، سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت، و یا اقدام به خرید نهایی محصول می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام شده و شما عملا موافقت می‌‏کنید که از سایت ناومال به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌ها) به درخواست شما پاسخ داده شود.

همچنین جهت اطلاع از رویدادها، تغییرات، خدمات و سرویس‌های جدیدی که در سایت ایجاد می شود، فروشگاه اینترنتی ناومال برای اعضای خود، ایمیل یا پیامک ارسال خواهد نمود.

در صورتی که تمایل به دریافت ایمیل و پیامک‌هایی در این رابطه را ندارید، می‌توانید خیلی راحت عضویت دریافت خبرنامه ناومال را در قسمت پروفایل خود لغو نمایید.

 

سیاست‏‌های حریم خصوصی کاربر

ما به اطلاعات شخصی و خصوصی شما عزیزان در راستای استفاده از خدمات سایت احترام قائل شده و و از آن محافظت خواهیم نمود.

ما در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نموده، و در این راستا، از تکنولوژی های مورد نیاز جهت اطمینان خاطر شما کاربران عزیز استفاده خواهیم نمود.

رضایت و اطمینان از رعایت امنیت حریم خصوصی شما کاربران عزیز، افتخار و نقطه عطفی در پیشبرد اهداف ناومال خواهد بود‏.

 

بعد از ثبت سفارش توسط مشتری، سفارشات چگونه پیگیری خواهد شد؟

تمام روز های کاری یعنی از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی، سفارشات شما عزیزان در طول روزهای کاری بصورت کامل انجام خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که ارسال محصولات 48 ساعت بعد از ثبت سفارش می باشد.

 

 

آیا محدودیت هایی برای ثبت سفارش در سایت وجود دارد؟

خیر، ناومال شرایطی را فراهم نموده است که شما عزیزان بتوانید در 7 روز هفته بصورت 24 ساعته و بدون هیچ محدودیتی، امکان سفارش‌‏گیری در سایت را داشته باشید.

 

بعد از ثبت سفارش، چگونه به مشتریان اطلاع داده خواهد شد؟

سفارشات ثبت شده شما عزیزان در سایت، با ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه به شماره تلفن ثبت شده شما در سایت، و ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیلی که قبلا در سایت وارد نموده اید، در صف پردازش سایت قرار خواهد گرفت.

 

کالای خریداری شده تا چند روز کاری، به مشتریان تحویل داده خواهد شد؟

ما همواره سعی نموده ایم، ارسال و تحویل کالای سفارش داده شده از سوی مشتری را در حداقل فاصله زمانی قول داده شده به مشتری، تحویل دهیم.

 

آیا بعد از ثبت سفارش، امکان کنسل کردن آن سفارش، وجود دارد؟

در صورتی که بنا به هر دلیلی سفارش خود را ثبت نموده و هزینه کالای خریداری شده را نیز پرداخت نموده باشید، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه پرداختی برای شما مشتریان عزیز محفوظ خواهد بود.

سعی نمایید قبل از سفارش کالای مورد نظر خود، فرم اطلاع از نحوه سفارش را به طور مطالعه و تکمیل نمایید. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا اشتباه، سفارش شما مشتریان عزیز قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
ناومال مجاز است بدون اطلاع قبلی مشتری نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام، و فروش خود را متوقف نماید.
لازم به ذکر است که کنسل نمودن سفارش ثبت شده کلیه و یا بخشی از محصولات توسط مشتری به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی به مشتری، برای ناومال محفوظ است.

 

خسارت وارد شده به اجناس در هنگام حمل و نقل بر عهده کیست؟

ما همواره در تلاشیم تا کلیه سفارشات شما عزیزان با رعایت ایمنی کامل و بدون هیچ آسیبی در محل مورد نظر تحویل داده شود.

محصول سفارش داده شده پس از اتمام بسته بندی ایمن و استاندارد بصورت سالم تحویل یکی از شرکت‌‏های معتبر حمل و نقل یا باربری ها یا توسط پست (به انتخاب مشتری) گردیده، و اعلام بارنامه یا رسید ارسال مرسوله به اطلاع مشتری خواهد رسید.

بروز هر گونه حادثه برای کالای ارسالی بعهده شرکت حمل کننده کالا خواهد بود.

 

تا چه مدت می توان کالای مورد نظر را تست کرده و در صورت عدم رضایت آن را برگرداند؟

فروشگاه اینترنتی ناومال این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 72 ساعت پس از تحویل، دارای فرصت تست توسط مشتری بوده، و در صورت وجود نقص فنی تایید شده توسط سرویسکاران ناومال، محصول مورد نظر بدون قید و شرط برای مشتری قابل تعویض، یا در صورت درخواست وجه پرداختی و انصراف از تعویض، پس از عودت کالا به فروشگاه، وجه مورد نظر بصورت کامل برای مشتری استرداد خواهد گردید.

 

در چه صورتی پرداخت زیان وارد شده به اجناس بر عهده مشتریان خواهد بود؟

لازم به ذکر است که ایرادات اعلام شده توسط مشتری درصورتیکه با تشخیص سرویسکاران فروشگاه ناومال، در اثر استفاده ناصحیح از محصول ایجاد شده باشد، پرداخت زیان ایجاد شده از محصول مورد نظر بعهده مشتری خواهد بود.

همچنین آسیب‏‌های فیزیکی ایجاد شده ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

 

 

هزینه برگشت کالا بر عهده کیست؟

جهت استفاده کامل از خدمات مربوط به تضمین تعویض 72 ساعته، در صورت عودت محصول خریداری شده، دقت فرمایید که محصول مورد نظر بصورت کامل بسته بندی شده، و لوازم جانبی و فاکتور ارسالی قبلی فروشگاه بصورت کامل عودت داده شود.

دقت فرمایید که هزینه برگشت کالا به عهده خریدار میباشد.
در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط ناومال دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

 

در صورت اتمام موجودی کالای برگشت خورده، تکلیف خریداران چیست؟

در صورت اتمام موجودی کالای عودت داده شده توسط مشتری در فروشگاه ناومال یا عدم امکان تعویض کالا توسط فروشگاه، مبلغ کالای مورد نظر به حساب خریدار استرداد خواهد شد.
نوسانات قیمت ها باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نخواهد شد.

 

آیا قیمت های درج شده بر روی محصول، همان قیمت نهایی محصول است؟

اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و جوابگویی با رعایت ادب جزو اصول فروشگاه ناومال می باشد.

قیمت‏‌های درج شده برای محصولات بصورت خرده فروشی می باشد.
با نهایت احترام برای شما کاربران عزیز، قیمت های درج شده روی محصولات به معنی قیمت نهایی محصول مورد نظر مشتری نیست.

لذا با توجه به شرایط موجود و نوسانات قیمت ها، تایید نهایی قیمت ها توسط تماس مستقیم با فروشگاه از طریق شماره تلفن های زیر امکانپذیر خواهد بود.

تلفن ثابت: 04444337292
موبایل (آقای منصور خزالی): 09149552285
موبایل (آقای عبدالباسط حمزه پور): 09147167195

در مواردی بسیار نادر و در صورت درج اشتباه قیمت محصولی، حتی پس از ثبت سفارش ،قیمت جدید به روز رسانی شده و ما به التفاوت قیمت اخذ شده از مشتری، با احترام عودت داده خواهد شد.

 

 

هزینه‏‌های ارسال، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول به چه صورت خواهد بود؟

هزینه‏‌های ارسال و گارانتی و خدمات پس از فروش محصول، با توجه به شرایط سفارش درج شده در سبد خرید محصول یا توافق قبلی فی مابین مشتریان و فروشگاه اعمال خواهد گردید.

 

نمایندگی

فروشگاه ناومال در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد..

 

سخن آخر…

فروشگاه لوازم خانگی ناومال با نهایت احترام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی شما مشتریان عزیز دانسته، لذا خرسند خواهیم شد که در صورت وجود هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با فروش یا خدمات پس از فروش، جهت ارتقاء هرچه بیشتر فروشگاه، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در سایت با ما در میان بگذارید.

 

قوانین و شرایط وب سایت فروشگاه لوازم خانگی ناومال

از دریافت انتقادات و پیشنهادات شما به هر دلیلی خوشحالیم. پیغام خود را همین الان برای ما ارسال کنید.