نمایش دادن همه 10 نتیجه

يخچال فريزر بالا پایین 20 فوت امرسان مدل BFN20D-M/TP

تومان16.800.000

يخچال فريزر بالا پایین 20 فوت امرسان مدل BFN20D-M/TP یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند امرسان می باشد که با بکار بردن تکنولوژی پیشرفته توانسته محصولی را با ارتفاع 2 متر طراحی کرده که این ویژگی آن سبب شده که دسترسی به سایر مواد داخل آن را برای کاربران خود راحت تر کند و علاوه بر این با سایز مناسبی که دارد توانسته در اکثر آشپزخانه ها حتی آن دسته از افرادی که دارای فضای کمی از آشپزخانه هستند جا بگیرد.

يخچال فريزر دوقلو 15 فوت امرسان مدل FN15D-RH15D

تومان0تومان27.600.000

یخچال و فریزر دو قلوی 15 فوت امرسان مدل FN15D-RH15D یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند امرسان می باشد که با بکار بردن تکنولوژی پیشرفته توانسته محصولی را با ارتفاع 181 سانتی متر طراحی کرده که این ویژگی آن سبب شده که دسترسی به سایر مواد داخل آن را برای کاربران خود راحت تر کند و علاوه بر این با سایز مناسبی که دارد توانسته در اکثر آشپزخانه ها حتی آن دسته از افرادی که دارای فضای کمی از آشپزخانه هستند جا بگیرد.

یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T

یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T به دلیل اندازه و حجم کوچکی که دارد بیشتر برای هتل ها، ادارات و مغازه ها و . . . استفاده می شود. در قسمت بالای این یخچال فریزر قرار دارد که عمده کاربرد آن یخدان است. قسمت پایین دستگاه شامل یک کشو از جنس پلاستیک برای نگهداری میوه و سبزی است. 

یخچال فریزر بالا پایین امرسان 17 فوت TFH17T Emersun

تومان11.500.000

یخچال فریزر بالا پایین امرسان 17 فوت TFH17T Emersun محصولی شیک و بی نظیر از کمپانی امرسان می باشد. این محصول از دو قسمت یخچال و فریزر تشکیل شده است که قسمت بالا را فریزر و  بخش پایین را یخچال تشکیل می دهد

یخچال و فریزر 11 فوت امرسان مدل TF11220

تومان5.480.000

یخچال فریزر بالا پایین امرسان 11 فوت مدل TF11220 زیبا و بسیار کار آمد است و از سری یخچال فریزرهای بالا پایین یا کمبی می باشد. در این مدل فریزر در بالا قرار گرفته و یخچال آن در قسمت پایین می باشد و هر یک از درهای مستقل برخوردار می باشند که هر دو در به طرف راست باز می شوند.

یخچال و فریزر 14 فوت امرسان مدل TFH14T

تومان14.300.000

یخچال فریزر بالا پایین امرسان 14 فوت مدل TFH14T دارای گنجایش 14 فوت و با ظرفیت 293 لیتر که 223 لیتر از این حجم به یخچال اختصاص داده شده است و 70 لیتر از آن ویژه محفظه فریزر می باشد. این محصول انتخاب ایده آلی است  برای آنها که به دنبال یخچال فریزر کوچک اما جادار هستند. پس برای قرار دادن آن در لیست انتخابی خود درنگ نکنید.

یخچال و فریزر 18 فوت آبسردکن دار امرسان مدل TFN18D

تومان8.346.000

یخچال و فریزر 18 فوت آبسردکن دار امرسان مدل TFN18D محصولی شیک و بی نظیر از کمپانی امرسان می باشد. این محصول از دو قسمت یخچال و فریزر تشکیل شده است که قسمت بالا را فریزر و  بخش پایین را یخچال تشکیل می دهد.

یخچال و فریزر 18 فوت امرسان مدل TFN18D

تومان8.346.000

یخچال و فریزر 18 فوت امرسان مدل TFN18D محصولی شیک و بی نظیر از کمپانی امرسان می باشد. این محصول از دو قسمت یخچال و فریزر تشکیل شده است که قسمت بالا را فریزر و  بخش پایین را یخچال تشکیل می دهد.

یخچال و فریزر 22 فوت امرسان مدل BFN22D-M/TP

تومان17.900.000

یخچال فریزر 22 فوت امرسان مدل BFN22D-M/T جزو پیشرفته ترین یخچال فریزر های شرکت امرسان دانست یکی از اصلی ترین امکانات آن وجود نمایشگر دیجیتالی روی درب یخچال است که این نمایشگر دیجیتالی از فرمان های لمسی پشتیبانی نموده و به کمک آن می توانید بخش های مختلف یخچال را کنترل کنید.

یخچال و فریزر دو قلوی 20 فوت امرسان مدل دیاموند

تومان33.900.000تومان35.900.000

یخچال و فریزر دو قلوی 20 فوت امرسان مدل دیاموند یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند امرسان می باشد که با بکار بردن تکنولوژی پیشرفته توانسته محصولی را با ارتفاع 2 متر طراحی کرده که این ویژگی آن سبب شده که دسترسی به سایر مواد داخل آن را برای کاربران خود راحت تر کند و علاوه بر این با سایز مناسبی که دارد توانسته در اکثر آشپزخانه ها حتی آن دسته از افرادی که دارای فضای کمی از آشپزخانه هستند جا بگیرد.

امروزه یخچال ها از جمله کالاها یا وسیله هایی هستند که به طور عمده در همه خانه ها از آنها استفاده می شود. از این رو می توان یخچال را یکی از اساسی ترین لوازم آشپزخانه دانست.

یخچال امرسان

بسیاری از تازه عروس ها نیز به عنوان جهیزیه خود یخچال ها را دغدغه خودشان کرده اند. کاربرد یخچال ها بیشتر در حفظ مواد غذایی و پیشگیری از خراب شدن انها هستند. که در ادامه توضیحات بیشتری را در این مورد با شما در میان می گذاریم.

یخچال امرسان

یخچال امرسان

آشنایی با یخچال امرسان

با پیشرفت چشمگیر علم و فناوری، امروزه شرکت های تولید کننده لوازم خانگی برای بالا بردن فروش خود هر روزه محصول جدیدی را ابداع کرده و وارد بازار می کنند. در این رقابت ها یخچال های متنوع گوناگونی ساخته شده است. که هر کدام کارایی های خود را به صورت های جالبی به نمایش می گذارد. متنوع بودن یخچال ها، مشتریان را خیلی درگیر خود کرده و انتخاب برای آنان خیلی سخت شده است. در ادامه انواع یخچال ها و کارایی آنها را با شما در میان می گذاریم تا با شناخت کافی یخچال مورد نظرتان را خریداری نمایید.

یخچال فریزر های تک درب امرسان

این مدل از یخچال ها قدیمی ترین مدل بوده که تمام یخچال فقط یک در دارد. این یخچال ها از قدیم در دسترس بوده و امروزه از این طرح یخچال های تک درب کوچک، در ادارات و هتل و آفیس ها استفاده می شود. 

یخچال فریزر های مدل فریزر پایین یا فریزر بالا امرسان

این مدل یخچال ها دو درب دارند و بخش فریزر ان یا در پایین و یا در بالای یخچال قرار دارد. افراد در این مدل بر اساس سلیقه و نحوه استفاده و متناسب با مکان و جای خود یکی از این دو مدل را انتخاب می کنند. این مدل از یخچال ها ارزان بوده و برای خانواده های دو نفره بیشتر متناسب است.

یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان

با وارد شدن این مدل به بازار توجه همه مردم به این مدل جلب شد. و این مدل به پرفروشترین مدل یخچال در سال های اخیر در ایران و جهان شد. بیشتر مردم آن را یخچال های دو قلو می دانند با وجود اینکه این مدل ارتقا یافته یخچال های دو قلو هست.

یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان

یخچال فریزر ساید بای ساید امرسان

ولی تفاوت در این است که نمی تواند یخچال سایت بای ساید را از هم جدا کرد. این مدل یخچال با دارا بودن امکانات عالی و بهترین کیفیت و دارای اندازه متوسط جلب توجه زیادی کرده است. در این مدل شما می توانید به راحتی حجم فریزر و حجم یخچال را تنظیم کنید. با اینکه این یخچال از یخچال های دوقلو فضای فریزری کمتری دارد.

یخچال فریزر دوقلو امرسان

این نوع یخچال ها هم نیز مانند یخچال های تک درب از قدیم در بازار موجود بوده اند. و همیشه پرطرفدار ترین و محبوب ترین نوع یخچال در زمان خود بوده اند. ولی امروزه با ساخته شدن یخچال های ساید بای ساید و فرانسوی و دیگر یخچال ها، طرفداران این مدل کاهش پیدا کرده اند.

از طرفی این مدل با توجه به بزرگ بودن و امکان جدا ساختن آن از تیکه دیگر باز هم خریداران مخصوص خودش را دارد. این مدل بیشتر برای خانواده های پرجمعیت فایده زیادی دارد ولی در خانه های با مساحت کوچک فضای زیادی را اشغال می کنند. در این مدل اندازه بخش فریزر و بخش یخچال برابر بوده می توانید از بخش فریزر آن استفاده بیشتری بکنید.

یخچال فریزر های فرانسوی امرسان

این نوع یخچال ها به دلیل جا داری زیاد و لاکچری و زیبا بودن بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. در این نوع یخچال ها، یخچال و فریزر یک تکه بوده و آنها با درهای کشویی از هم جدا می شوند.

یخچال فریزر های فرانسوی امرسان

یخچال فریزر های فرانسوی امرسان

این یخچال برای خانواده هایی مناسب است که جمعیت زیادی دارند.و در آشپزخانه خود دارای فضای زیادی می باشند. در این نوع یخچال ها محدودیتی برای قرار دادن چیز های بزرگ وجود ندارد. مثلا شما به راحتی می توانید کیک تولد را در یخچال خود قرار دهید. فضای داخل یخچال باز است و شما می توانید با سلیقه خودتان آن را بچینید.

یخچال فریزر های چهار درب امرسان

این نوع یخچال ها نیز هم تقریبا مشابه یخچال های درب فرانسوی است و تفاوتی که دارد این است که در قسمت پایین به جای یک شکل دارای دو درب جداگانه است. این نوع یخچال ها نیز نسبت به یخچال درب فرانسوی مزیت های خودشان را دارند. برای مثال در قسمت پایین که فریزر است می توانید به جای یک کشو از کشو های بیشتری بهره مند شوید.

می توان مواد غذایی را متناسب با نیاز خود در فریزر طبقه بندی کرد. ولی در این نوع یخچال ها نیز مشکلی وجود دارد. در این یخچال ها شما نمی توانید چیز های بزرگی را مانند قابلمه های بزرگ را در یخچال خودتان جای دهید. برای این کار شما باید از یخچال درب فرانسوی استفاده کنید.

خرید یخچال امرسان

در کشور ما نیز کارخانه های تولید یخچال وجود دارند که کارایی های زیاد دارند و از کیفیت زیادی برخوردارند. برندهای مشهور کشور ما عبارتند از: اسنوا، پارس، امرسان، هیمالیا و الکترواستیل اند. برند های خارجی معروف نیز هم عبارتند از: ال جی، سامسونگ، جنرال امریکایی، هایسنس و … . گرانترین این برند ها نیز برند سامسونگ است که به دلیل کیفیت عالی خود دارای قیمت بسیار زیادی نسبت به دیگر برند ها می باشد.

خرید یخچال امرسان

خرید یخچال امرسان

 قیمت یخچال امرسان

مشتریان عزیز می توانند قیمت انواع برند لوازم خانگی ایرانی و خارجی در بازار را به نسبت کارایی و عملکرد با هم مقایسه کرده و برای خریدی مطمئن و رضایت بخش در فروشگاه اینترنتی ناومال اقدام کنند.

توجه داشته باشید که سایت ناومال یکی از معتبر ترین سایت های ایران است و شما می توانید وسایل مورد نیاز خودتان را با کمترین قیمت در سایت ناومال تهیه کنید. جهت سفارش یخچال مورد نیاز خود و اطمینان از قیمت ها و مشاوره قبل از خرید یخچال می توانید با ما تماس بگیرید.

سایت ناومال عرضه کننده لوازم خانگی از جمله (ماشین ظرفشویی (ظرفشویی ال جی، ظرفشویی پاکشوما، ظرفشویی سامسونگ، ظرفشویی دلمونتیلباسشویی (لباسشویی پرشیا، لباسشویی فریدولین، لباسشویی ال جی، لباسشویی بست، لباسشویی پاکشوما، لباسشویی سامسونگ،لباسشویی دلمونتیسماور، (سماور برقی، سماور گازی، سماور نفتییخچال، (ساید بای ساید، یخچال فریزر)،  چرخ خیاطی، انواع اجاق گاز، لوازم خانگی برقی (جاروبرقی، جارو شارژی، بخارشوی)، انواع هود آشپزخانه ، اتو (اتو بخار، اتو پرسآبگرمکن (آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی))، انواع لوازم آشپزخانه از قبیل (قابلمه، سرویس قاشق و چنگال و کارد، جا ادویه ، سرویس چاقو، زودپز، فلاسک، ترازو، آبسردکن، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، (اسپرسو ساز دلونگی) (اسپرسو ساز مباشی ) آبمیوه گیری (آبمیوه گیری ناسا، آبمیوه گیری براون) چرخ گوشت، آسیاب و مخلوط کن برقی، خردکن ، غذاساز، مایکروویو سولاردم، میوه خشک کن دیجیتالی، سرخ کن،(سرخ کن فیلیپسساندویچ ساز، پلوپز، تخم مرغ پز، همزن برقی، پیتزا پز، بخارپز، آون توسترآرایشی بهداشتی، لوازم شخصی برقی (اپیلیدی، ریش تراش، ماشین اصلاح، سشوار، اتو مو،  فرکننده مو، ریش تراش فیلیپس ) محصولات پوست (کرم پودر، ضد آفتاب، پرایمر، صابون، مرطوب کننده، ژل اصلاح، محصولات گیاهی و سنتی، صابون سنتی) محصولات مو (شامپو مو (شامپو دکس، شامپو گلیس، شامپو لورال ماسک مو، نرم کننده مو، واکس مو، ژل مو) قرص ظرفشویی (قرص ظرفشویی پریل، قرص ظرفشویی فیری، قرص ظرفشویی فینیشقرص لباسشویی، ضدعفونی کننده سطوح ، پنکه، کولر آبی، کولر گازی (کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی جنرال گلد، کولر گازی ایوولی، کولر گازی ال جی، کولر گازی میدیا، کولر گازی فوجی، کولر گازی گری ) بخاری نیک کالا، بخاری ایران شرق، بخاری برقی، هیتر برقی ، بستنی ساز ، کتری قوری روگازی می باشد.