نمایش دادن همه 8 نتیجه

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200

تومان4.784.000تومان4.992.000

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200 جزو باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ کند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9216

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9216 جزو باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ کند به همین خاطر به دستگاه لقب سرخ کن بدون روغن داده اند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9218 | سرخ کن فیلیپس 9218

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9218 جزو باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذای را سرخ کند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9260

تومان4.750.000

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9260 جزء باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذای را سرخ کند به همین خاطر به دستگاه لقب سرخ کن بدون روغن داده اند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270| سرخ کن فیلیپس مدل HD9270/90 XL

تومان0تومان9.785.000

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9270 مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ کند به همین دلیل به دستگاه لقب سرخ کن بدون روغن داده اند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650

تومان13.400.000

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650 جزو باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ کند.

سرخ کن فیلیپس مدل HD9220| سرخ کن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9220

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9220 جزوه باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذای را سرخ کند به همین خاطر به دستگاه لقب سرخ کن بدون روغن داده اند.

سرخ کن فیلیپس مدل HD9252/90 XL

تومان6.344.000

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9252 جزو باکیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات موجود در بازار است. مناسب آن دسته افرادی است که دوستدار غذاهای سرخ کردنی هستند و به سلامت خود اهمیت می دهند چون قادر است با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ کند.

امروزه خانم ها تنها به کارهای خانه اکتفا نمی کنند بلکه در بیرون از خانه نیز می بینید که اکثر خانم ها مشغول بکار هستند به این دلیل زمان زیادی در اختیار دارند تا بتوان صرف کارهای منزل کنند. پس لوازم برقی پخت و پز به آشپزخانه ها راه پیدا کرده است.

سرخکن فیلیپس، دستگاه سرخ کن فیلیپس

در قدیم در کمتر آشپزخانه‌ی میدید که وسایل برقی در آن باشد که پخت و پز را برای شما راحت تر کند. ذائقه بیشتر افراد امروزه به سمت غذاهای سرخ شده رفته با وجود آگاه شدن از مضرات زیاد روغن اما باز هم غذاهای فست فودی جزء خوشمزه ترین غذاها هستند و طرفداران زیادی دارند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9216

سرخ کن روغن فیلیپس

غذاهای سرخ شده طعمی بهشتی دارند اما درست کردن آنها دردسرهای بالای دارد یکی از بارزترین مشکلات آن بوی مواد غذای است. اما با وجود دستگاه سرخ کن شاهد این مشکلات نخواهید بود و می توانید در زمانی کم بدون هیچگونه دردسری غذای مورد علاقه‌ی خود را درست کرد. اما سرخ کن چیست؟

خرید سرخ کن بدون روغن فیلیپس

سرخ‌کن ابزاری است که کاربرد آن سرخ کردن مواد غذایی با سرعت بالا و بدون بو، حرارت یکسان انجام میدهد. دستگاه سرخ کن سرخ کن فیلیپس به کمک المنت های که دارد و محفظه‌ی که روغن درون آن ریخته می شود عملیات سرخ کردن غذا را براحتی با ساختار ساده‌ای که دارد انجام می دهد.

برخی از این سرخ کن ها دارای سبدهای فلزی هستند که غذا درون آن سبد قرار میگیرد که این سبد با بالا و پایین رفتن عمل سرخ شدن غذا را انجام میدهند و سبب نمیشود که غذا بیش از حد سرخ شود.

سرخ کن فیلیپس مدل HD9252/90 XL

سرخ کن فیلیپس

با وجود تایمری که دارد که هنگام پخت غذا به صورت صوتی دستگاه هشدار می دهد. از این دستگاه برای درست کردن فست فودها و برشته کردن غذا نیز استفاده میشود. ابزاری است که خانم های خانه‌دار را از ایستادن ساعت ها مقابل اجاق گاز و سرخ کردن مواد غذای نجات میدهد.

انواع سرخ کن فیلیپس

سرخ کن ها از نظر نحوه عملکرد دارای انواع گوناگونی هستند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

  • سرخ کن گازی فیلیپس

بیشتر این مدل را در رستوران و آشپزخانه های بزرگ می بینید. علاوه براین کیفیت غذا را نیز حفظ میکند و در مقایسه با مدل های الکتریکی روغن زودتر در آن داغ می شود ولی نسبت به کارکردن با آن باید احتیاط لازم را انجام دهید چون اگر به درستی از آن استفاده نکنید بسیار خطرساز هستند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9252

سرخ کن بدون روغن فیلیپس

  • سرخ کن بدون روغن فیلیپس

سرخ کن بدون روغن بهترین نوع سرخ کن فیلیپس است چون با صرفه‌جویی ۸۰ درصد در روغن غذای سبک و خوشمزه را برای شما آماده میکند. با وجود آن دیگر لازم نیست محفظه‌ی دستگاه را پر از روغن کنید چون غذا با وجود هوای گرم سرخ میشود.

سرخ کن های بدون روغن فیلیپس جزو ایمن ترین دستگاهای هستند و خیلی راحت تمیز میشود. فقط مختص غذاهای سرخ کرده نیستند بلکه میتوان کیک و مواد غذای دیگری را با آن درست کرد.

  • سرخ کن الکتریکی فیلیپس

این مدل رایج ترین نوع سرخ کن است که در اکثر خانه ها دیده میشود و بیشتر برای مصارف شخصی استفاده میشود در مقایسه با سرخ کن های دیگر کارکردی آسان و در ضمن بسیار ایمن است. اما فراموش نکنید که شرط درست کردن غذا فقط درست کردن آن نیست بلکه باید مواد مفید درون آن حفظ شود و از بین نرود.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

سرخ کن بدون روغن فیلیپس

از نظر اندازه نیز بسیار کوچک است که برای پخت غذاهای چون سرخ کردن بوقلمون کافی نیست بلکه با آن میتوان موادی چون میگو و سبزیجات را سرخ کرد.

قیمت دستگاه سرخ کن فیلیپس

خرید اینترنتی در مرحله‌ی اول نیازمند اعتماد است که باید نسبت به کیفیت و قیمت کالای مورد نظر به شما تضمین دهد تا محصولاتی اورجینال ارائه دهد تا افراد آن را سفارش دهند و خریداری کنند.

سایت ناومال با وجود بهترین محصولات توانسته در رده اول قرار گیرد پس بابت کیفیت محصول خود هیچ نگرانی نخواهید داشت و به دلیل تنوع بالای از هر کالا برای انتخاب کردن محصول خود لازم نیست هیچ گونه دغدغه‌ای داشته باشید که شاید سایت های دیگر دارای کالاهای بیشتری باشند. این سایت علاوه بر کیفیت و تنوع محصول، در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را بدون عیبی تحویل میدهد.

خرید بهترین سرخ کن فیلیپس

سرخ کن ها وسایلی هستند که عملیات سرخ کردن و پختن غذا را با سرعت و حرارت مشخصی انجام می دهند. با توجه به این که امروزه اکثر خانم ها در بیرون از منزل شاغل هستند و خانه داری شغل اصلی آنها نیست و با توجه به کمبود وقت برای آشپزی امروزه پای وسایل کمک آشپزی مثل سرخ کن ها به اکثر خانه ها باز شده است.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9216

سرخ کن بدون روغن فیلیپس

امروزه سرخ کن ها از وسایل محبوب و دوست داشتنی نزد خانم های خانه دار هستند چرا که کار آن ها را بسیار راحت کرده است. این وسیله‌ خانم‌های خانه دار را از ایستادن‌های مداوم مقابل اجاق گاز و سرخ کردن مواد غذایی در ماهیتابه نجات داده است و علاوه بر اینکه فرایند آشپزی را بسیار سرعت می بخشد، آشپزی کردن را هم بسیار راحت و بی دردسر کرده است.

استفاده از سرخ کن ها در هر خانه ای مخصوصا خانواده هایی که بیماری هایی مربوط به مصرف چربی دارند ضروری است چرا که استفاده از روغن را به حداقل می رساند. با استفاده از یک عدد سرخ کن خوب دیگر شما نیاز به استفاده از ماهی تابه ندارید. سرخ کردن فیلیپس غذا در ماهی تابه علاوه بر اینکه روغن زیادی مصرف می کند وقت زیادی هم از شما می گیرد.

همینطور موجب می شود که قطرات روغن به اطراف و روی گاز پاشیده شده و آشپزخانه شما را کثیف و چرب می کند هنگام استفاده از سرخ کن این دردسرها وجود ندارد.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

سرخ کن بدون روغن فیلیپس

قیمت سرخ کن فیلیپس اصل در فروشگاه اینترنتی ناومال

مشتریان عریز می توانند قیمت انواع برند سرخ کن را مقایسه کرده و سپس برای خریدی مطمئن و رضایت بخش در فروشگاه اینترنتی ناومال اقدام کنند. جهت سفارش سرخ کن مورد نیاز خود و اطمینان از قیمت ها و مشاوره قبل از خرید سرخ کن، می توانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید.

چیزهای که قیمت یک کالا را مشخص میکنند برند آن است هر چه محصولی که انتخاب کرده اید از برندی معتبر باشد و بین مردم طرفداران زیادی داشته باشد از قیمت بیشتری برخوردار است. علاوه بر برند کیفیت آن نیز بسیار مهم است دستگاهی که از کیفیت عالی و برای تولید آن از مواد مرغوب استفاده کرده باشند میتواند نسبت به بقیه قیمت بالاتری داشته باشد.

سایت ناومال عرضه کننده لوازم خانگی از جمله (ماشین ظرفشویی (ظرفشویی ال جی، ظرفشویی پاکشوما، ظرفشویی سامسونگ، ظرفشویی دلمونتیلباسشویی (لباسشویی پرشیا، لباسشویی فریدولین، لباسشویی ال جی، لباسشویی بست، لباسشویی پاکشوما، لباسشویی سامسونگ،لباسشویی دلمونتیسماور، (سماور برقی، سماور گازی، سماور نفتییخچال، (ساید بای ساید، یخچال فریزر)،  چرخ خیاطی، انواع اجاق گاز، لوازم خانگی برقی (جاروبرقی، جارو شارژی، بخارشوی)، انواع هود آشپزخانه ، اتو (اتو بخار، اتو پرسآبگرمکن (آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی))، انواع لوازم آشپزخانه از قبیل (قابلمه، سرویس قاشق و چنگال و کارد، جا ادویه ، سرویس چاقو، زودپز، فلاسک، ترازو، آبسردکن، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، (اسپرسو ساز دلونگی) (اسپرسو ساز مباشی ) آبمیوه گیری (آبمیوه گیری ناسا، آبمیوه گیری براون) چرخ گوشت، آسیاب و مخلوط کن برقی، خردکن ، غذاساز، مایکروویو سولاردم، میوه خشک کن دیجیتالی، سرخ کن،(سرخ کن فیلیپسساندویچ ساز، پلوپز، تخم مرغ پز، همزن برقی، پیتزا پز، بخارپز، آون توسترآرایشی بهداشتی، لوازم شخصی برقی (اپیلیدی، ریش تراش، ماشین اصلاح، سشوار، اتو مو،  فرکننده مو، ریش تراش فیلیپس ) محصولات پوست (کرم پودر، ضد آفتاب، پرایمر، صابون، مرطوب کننده، ژل اصلاح، محصولات گیاهی و سنتی، صابون سنتی) محصولات مو (شامپو مو (شامپو دکس، شامپو گلیس، شامپو لورال ماسک مو، نرم کننده مو، واکس مو، ژل مو) قرص ظرفشویی (قرص ظرفشویی پریل، قرص ظرفشویی فیری، قرص ظرفشویی فینیشقرص لباسشویی، ضدعفونی کننده سطوح ، پنکه، کولر آبی، کولر گازی (کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی جنرال گلد، کولر گازی ایوولی، کولر گازی ال جی، کولر گازی میدیا، کولر گازی فوجی، کولر گازی گری ) بخاری نیک کالا، بخاری ایران شرق، بخاری برقی، هیتر برقی ، بستنی ساز ، کتری قوری روگازی می باشد.