نمایش دادن همه 8 نتیجه

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-28

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-28 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند.

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-30

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-30 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند.

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-32

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-32 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند.

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-35

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-35 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند.

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-38

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-38 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند. از جمله ویژگی های مهم و قابل توجه این دستگاه می توان به میزان آب مصرفی آن که 38 لیتر بر ساعت می باشد

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-50

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-50 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند. از جمله ویژگی های مهم و قابل توجه این دستگاه می توان به میزان آب مصرفی آن که د 30 - 15 لیتر بر ساعت می باشد

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-58

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-58 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند.

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-70

کولر آبی گرمای جنوب مدل GA-70 از محصولات شگفت انگیز کمپانی گرمای جنوب می باشد. تیم شرکت گرمای جنوب با همکار یکدیگر محصولی با بهترین آپشن ها خلق نمودند. از جمله ویژگی های مهم و قابل توجه این دستگاه می توان به میزان آب مصرفی آن که د 70 لیتر بر ساعت می باشد.

یکی از گزینه های مناسب و ایده ال برای تهیه کولر، پنکه و یا کولر گازی در تابستان، کولر آبی است.

کولر ابی گرمای جنوب

بدون شک شما با برند سپهر الکتریک آشنایی دارید و آوازه محصولات آن به گوشتان رسیده است. این برند سالیان طولانی است که در میان مردم به خوبی شناخته شده و محصولاتش به عنوان محصولات با کیفیت به فروش می رسند. 

قیمت کولر آبی گرمای جنوب

مشتریان عریز می توانند قیمت انواع کولر آبی را مقایسه کرده و سپس برای خریدی مطمئن و رضایت بخش در فروشگاه اینترنتی ناومال اقدام کنند.

جهت سفارش کولر آبی مورد نیاز خود و اطمینان از قیمت ها و مشاوره قبل از خرید کولر آبی، یا سایر لوازم خانگی می توانید با ما تماس بگیرید.

کولرآبی گرمای جنوب

خرید کولر یا سیستم تهویه مطبوع با توجه به شرایط گرمایی در اکثر مناطق کشور جزو کالاهای اصلی و ضروری زندگی روزمره می باشد اگر شما هم در پی انتخاب سیستم گرمایشی یا سیستم تهویه هوا هستید با خواندن ادامه متن شما را با انواع کولر یا سیستم های سرمایشی آشنا می کنیم.

کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE500C

کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE500C

قیمت کولر آبی گرمای جنوب

کولر های آبی جزوه آن دسته از محصولات سرمایشی هستند که با تبخیر آب، هوا را خنک می کنند که این مدل با فرایند سرمایش تبخیری کار می کند از آن جا که بالا بودن نرخ تبخیر رطوبت نسبی را افزایش می دهد ممکن است موجب عدم وجود آسایش محیط شود روش سرمایش تبخیری مستقیم باید در منطقه های اجرا شود که رطوبت نسبی در آن جا کم است.

هر گاه فرآیند تبخیری به طور طبیعی انجام گیرد تبخیر خود به خودی انجام می گیرد در صورتی می توان یک فضا را با تبخیر خود به خودی خنک کرد که در آن سدی از آب راکد را یا در جریان مانند فواره آب رود یا حوضچه وجود داشته باشد در مواردی که تبخیر توسط دستگاههای مکانیکی انجام شود تبخیر مختلف می باشد روشن است که در این نوع تبخیر انرژی مصرف می شود.

ولی مقدار انرژی مصرف شده در مقایسه با تهویه مطبوع بسیار کم تر می باشد اساس روش سرمایش تبخیری ترمودینامیک تبخیر آب یا به عبارت بهتر تغییر آب از حالت مایع به بخار خنک می باشد.

کولرهای آبی گرمای جنوب برای اقلیم های کویری و شهرهای که آب و هوای خشکی که دارند گزینه بسیار مناسب و کارآمدی بشمار می رود برای کارکرد بهینه کولرهای آبی به کار بردن سایه بان و استفاده از دور کند به جای خاموش و روشن کردن مدام می تواند به استفاده بهینه تر از آن کمک کند.

راهنمایی خرید کولر | معرفی 8 تا از بهترین کولر آبی های برای خرید

راهنمایی خرید کولر | معرفی 8 تا از بهترین کولر آبی های برای خرید

خرید کولر آبی گرمای جنوب

کولرهای آبی  گرمای جنوب با وجود ویژگی هایی چون هزینه ی انرژی مصرفی و قیمت مناسب، بازدهی سرمایشی عالی، مصرف پایین انرژی معایبی هم دارد که باید قبل از ویژگی ها به آن توجه کرد، همچنین باید دقت کرد که به موجب رسیدگی نکردن مرتب کولر دچار مشکلاتی چون گرفتگی پوشال و پمپ، یا زنگ زدن اجزای داخلی کولر می شوید و از دیگر محدودیت های کولر آبی محدود بودن انتخاب درجه ی سرمایشی آنها می باشد.

یکی دیگر از مشکلات مصرف کنندگان کولر های آبی گرمای جنوب این است که در روز های که هوا بیش تر به چشم می آید هوا خانه نیز کاملاً در معرض گرد و غبار بیرون و یا حتی انواع ویروس ها و باکترها به خانه راه پیدا می کنند، اصلی ترین مشکل در بهره برداری از کولر آبی، مصرف آب زیاد آن خصوصاً با توجه به مشکل و بحران روبه افزایش کمبود منابع آب کشور است.

کولر آبی پایه دار جنرال مدل 2800

کولر آبی پایه دار جنرال مدل 2800

کولر آبی گرمای جنوب کم مصرف

با توجه به این که سیستم های سرمایشی در فصل تابستان در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند توان مصرفی آن ها را برای کولرهای آبی حدود 500 وات و کولرهای گازی بالغ بر 2000 وات ثبت کرده هزینه هنگفتی را برای خانواده ها متحمل می شود.

مصرف بالای انرژی الکتریکی در کولر های گازی، اهمیت بهینه سازی و کنترل مصرف انرژی الکتریکی را در این وسایل ایجاد می کند پس شما دقت داشته باشید که هنگام خرید کولر گازی یا آبی علاوه بر اطمینان از کیفیت و کارکرد آن به برچسب انرژی آن نیز توجه داشته باشید و هرچه برچسب انرژی آن به A نزدیکتر محصول شما کم مصرف تر می باشد.

سایت ناومال عرضه کننده لوازم خانگی از جمله (ماشین ظرفشویی (ظرفشویی ال جی، ظرفشویی پاکشوما، ظرفشویی سامسونگ، ظرفشویی دلمونتیلباسشویی (لباسشویی پرشیا، لباسشویی فریدولین، لباسشویی ال جی، لباسشویی بست، لباسشویی پاکشوما، لباسشویی سامسونگ،لباسشویی دلمونتیسماور، (سماور برقی، سماور گازی، سماور نفتییخچال، (ساید بای ساید، یخچال فریزر)،  چرخ خیاطی، انواع اجاق گاز، لوازم خانگی برقی (جاروبرقی، جارو شارژی، بخارشوی)، انواع هود آشپزخانه ، اتو (اتو بخار، اتو پرسآبگرمکن (آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی))، انواع لوازم آشپزخانه از قبیل (قابلمه، سرویس قاشق و چنگال و کارد، جا ادویه ، سرویس چاقو، زودپز، فلاسک، ترازو، آبسردکن، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، (اسپرسو ساز دلونگی) (اسپرسو ساز مباشی ) آبمیوه گیری (آبمیوه گیری ناسا، آبمیوه گیری براون) چرخ گوشت، آسیاب و مخلوط کن برقی، خردکن ، غذاساز، مایکروویو سولاردم، میوه خشک کن دیجیتالی، سرخ کن،(سرخ کن فیلیپسساندویچ ساز، پلوپز، تخم مرغ پز، همزن برقی، پیتزا پز، بخارپز، آون توسترآرایشی بهداشتی، لوازم شخصی برقی (اپیلیدی، ریش تراش، ماشین اصلاح، سشوار، اتو مو،  فرکننده مو، ریش تراش فیلیپس ) محصولات پوست (کرم پودر، ضد آفتاب، پرایمر، صابون، مرطوب کننده، ژل اصلاح، محصولات گیاهی و سنتی، صابون سنتی) محصولات مو (شامپو مو (شامپو دکس، شامپو گلیس، شامپو لورال ماسک مو، نرم کننده مو، واکس مو، ژل مو) قرص ظرفشویی (قرص ظرفشویی پریل، قرص ظرفشویی فیری، قرص ظرفشویی فینیشقرص لباسشویی، ضدعفونی کننده سطوح ، پنکه، کولر آبی، کولر گازی (کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی جنرال گلد، کولر گازی ایوولی، کولر گازی ال جی، کولر گازی میدیا، کولر گازی فوجی، کولر گازی گری ) بخاری نیک کالا، بخاری ایران شرق، بخاری برقی، هیتر برقی ، بستنی ساز ، کتری قوری روگازی می باشد.