نمایش دادن همه 7 نتیجه

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 15 عددی

با مصرف قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 15 عددی لازم نیست نگران سلامت دستگاه خود باشید چون با هر نوع ماشین ظرفشویی سازگاری دارد. مهمترین مزایایی آن این است که قادر به پاک کردن لکه های سختی چون چای و چربی است بطوریکه با استفاده از آن اثری از این لکه ها بر روی ظروف باقی نمی ماند.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 48 عددی

با مصرف قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 48 عددی لازم نیست نگران سلامت دستگاه خود باشید چون با هر نوع ماشین ظرفشویی سازگاری دارد. مهمترین مزایایی آن این است که قادر به پاک کردن لکه های سختی چون چای و چربی است بطوریکه با استفاده از آن اثری از این لکه ها بر روی ظروف باقی نمی ماند.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 58 عددی

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 58 عددی حالت ژله‌ای دارد این باعث می شود که شستشویی ملایمی داشته باشد و سبب آسیبی به ظروف شما نشود. قادر خواهد بود که در آبهای سخت نیز عمل خوبی داشته باشد و سخت ترین لکه های موجود بر ظروف را پاک کند، ظروفی کاملاً تمیز تحویل مصرف کنندگان دهد.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum max بسته 85 عددی

با مصرف قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Max بسته 85 عددی لازم نیست نگران سلامت دستگاه خود باشید چون با هر نوع ماشین ظرفشویی سازگاری دارد. مهمترین مزایایی آن این است که قادر به پاک کردن لکه های سختی چون چای و چربی است بطوریکه با استفاده از آن اثری از این لکه ها بر روی ظروف باقی نمی ماند.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum بسته 25 عددی

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum بسته 25 عددی علاوه بر تمیز کردن ظروف می تواند از آنها در برابر سایر عواملی چون خش از آنها محافظت کند استفاده از آن هیچ گونه آسیبی به ظروف نمی رساند. قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم با همه‌ی ماشین ها سازگار است و هیچ گونه خطری برای آنها ندارد.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 64 عددی

تومان328.000

با مصرف قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 64 عددی لازم نیست نگران سلامت دستگاه خود باشید چون با هر نوع ماشین ظرفشویی سازگاری دارد. مهمترین مزایایی آن این است که قادر به پاک کردن لکه های سختی چون چای و چربی است بطوریکه با استفاده از آن اثری از این لکه ها بر روی ظروف باقی نمی ماند.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 72 عددی

شرکت فینیش با تولید محصولی جدید توانسته در صدر اول تولید کنندگان قرص های ظرفشویی قرار گیرد. قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 72 عددی حالت ژله‌ای دارد این باعث می شود که شستشویی ملایمی داشته باشد و سبب آسیبی به ظروف شما نشود. قادر خواهد بود که در آبهای سخت نیز عمل خوبی داشته باشد و سخت ترین لکه های ظروف را پاک کند، ظروفی کاملاً تمیز تحویل مصرف کنندگان دهد.

به دلیل آنکه ظروف نقش اساسی در سلامت ما انسان ها دارند شستشویی آنها نیز نیازمند دقت و استفاده از شوینده مرغوب و باکیفیت است. چون اگر از ابزاری برای شستشو ظرف استفاده کنید که چندان مرغوب نباشند ممکن است سلامت ما انسان ها به خطر بیافتد و منجر به بیماری های شویم که درمان آنها غیر ممکن باشد. علاوه بر سلامت تمیزی و جلای ظروف آشپزخانه نیز بسیار مهم است که بسته به سلیقه‌ی هر فرد دارد. بعضی سوال می کنند که قرص ماشین ظرفشویی بهتر است یا پودر ؟ در این متن در این مورد توضیح داده شده است.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش:

قرص ظرفشویی چگونه کار می کند؟ به دلیل ماشینی شدن زندگی امروزی توجه به ماشین ظرفشویی و استقبال از آن به شدت افزایش یافته که در کمتر آشپزخانه‌ی می توانید آن را نبینید. استفاده از شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی نیازمند دقت خاصی است که باید دنبال محصولی با کیفیت باشید بر همین اساس امروزه استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی رونق زیادی دارد.

قرص ظرفشویی فینیش

قرص ظرفشویی فینیش

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش:

امروزه به دلیل وجود اهمیت ماشین ظرفشویی، قرص ماشین ظرفشویی به یکی از شویندهای متداول برای ماشین ظرفشویی تبدیل شده است. تاثیر قرص ماشین ظرفشویی به گونه‌ی طراحی شده که فرآیند شستشو را به نحو احسن انجام می‌دهد. به طوریکه هر قرص شامل تعدادی مقدار شوینده است که برای شستشوی بهینه تدوین شده است.

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش ارزان

این قرص ها دارای بسته بندی های هستند و هر کدام  از آنها دارای یک پوشش محافظت کننده در برابر گرما و رطوبت هستند که قبل از مصرف آن باید این پوشش را از قرص ها جدا کرد. طراحی این قرص ها طوری است که با همه‌ نوع آبی بهترین کارای را خواهند داشت. برخی از جاهای ایران که آب آنها از درجه سختی بالاتری برخوردار است باید از قرص های با درجه سختی بالای استفاده کنند.

انواع قرص ظرفشویی فینیش:

قرص های ظرفشویی فینیش از نظر کاربرد و نوع دارای انواع گوناگونی هستند که در زیر به چند مورد از قرص ماشین ظرفشویی خوب  اشاره میکنیم.

انواع قرص ظرفشویی فینیش

انواع قرص ظرفشویی فینیش

  • قرص ظرفشویی کلاسیک (فینیش)

این مدل قرص ها جزوه ارزان ترین نوع هستند و تنها شستشویی ظروف را انجام میدهند چون در ساختار خود نمک اضافی ندارند. به همین دلیل است که قرص ظرفشویی کلاسیک چندان کاربردی ندارد.

  • قرص ظرفشویی کوانتوم (فینیش)

شاید بارها با این صحنه روبرو شده اید که برخی وقت ها لکه های هستند که به وسیله ی مواد شوینده معمولی چون قرص کلاسیک بر روی ظرف شما پاک نمیشوند. در این مواقع باید دنبال قرصی باشید که از درجه کارایی بالاتری برخوردار باشد. ما به شما قرص ظرفشویی فینیش کوانتوم را پیشنهاد میکنیم که علاوه بر از بین بردن لکه های قوی نیازی نیست که برای جلا دادن ظروف خود از مواد دیگری استفاده کنید چون این محصول خود به تنهای می تواند ظروف شما را جلا دهد.

  • قرص ظرفشویی کوانتوم مکس (فینیش)

در گذشته عمده مصرف مردم از قرص های ظرفشویی، قرص کلاسیک و کوانتوم بود. اما امروزه با پیشرفت ماشین های ظرفشویی استفاده از این قرص ها کمی کمرنگ شده است. امروزه  قرصی به نام کوانتوم مکس  تولید شده که با مصرف آن می توانید به اهمیت آنها به راحتی پی ببرید. کاربرد قرص ماشین ظرفشویی جدید سبب می شوند که حتی ریزترین لکه های پودری بر روی ظرف شما باقی نماند چون از حل شوندگی بالای برخوردار هستند پس با خیلی راحت از قرص کوانتومی استفاده کنید چون هیچ گونه آسیبی به فیلترهای ماشین ظرفشویی شما وارد نمی‌کند.

بهترین قرص ماشین ظرفشویی فینیش

هنگامی که اقدام به خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش می‌کنید با برند ها و نوع های گوناگونی روبه رو میشوید. آنچه که در خرید بهترین مارک قرص ماشین ظرفشویی باید به آن توجه کرد کیفیت آن است. قرص ماشین ظرفشویی تاریخ مصرف گذشته قرص هایی هستند که برخی افراد سودجو در بازار می فروشند.

بهترین قرص ماشین ظرفشویی فینیش

بهترین قرص ماشین ظرفشویی فینیش

برندهای معتبری چون فینیش و فیری که بسیار معتبر هستند علاوه بر تمیزی و جلای که به ظروف شما می‌بخشند به ماشین ظرفشویی شما نیز هیچ گونه آسیبی وارد نمی‌کنند. به دلیل قدمت طولانی که دارند تجربه کافی را برای تولید باکیفیت ترین قرص های ظرفشویی کسب کرده اند. که در بسته های ۹۰ عددی، ۴۰ عددی، ۱۰۰ عددی و . . . به صورت ساده و مکس روانه بازار کرده اند. که تنوع این برندها را در سایت ناومال میتوانید ببینید.

قیمت قرص ظرفشویی فینیش:

قیمت قرص های ظرفشویی به برند و مزایا و تعداد بسته های آنها بستگی دارد. یعنی هرچه محصول شما از برند معتبری باشد و بسته های انها از تعداد بیشتری برخوردار باشند از نظر قیمت نیز قیمت بالاتری دارند. اما قرص های که دارای بسته های بیشتری هستند به صرفه ترند.

قیمت قرص ظرفشویی فینیش

قیمت قرص ظرفشویی فینیش

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش:

اگرچه خرید حضوری یکی از خرید های رایج بین ما ایرانیان است. اما به دلیل مشغله های کاری، سبک زندگی و از همه مهمتر ترافیک به صورت حضوری نمی‌توانید کالای خود را خریداری کنید. چون لازمه خرید حضوری داشتن وقت زیاد است که با خیالی راحت بتوانید فروشگاه های معتبر را برای کالای خود کاملاً بگردید.

اما با وجود سایت های معتبری چون ناومال می توانید سریع تر کالای خود را انتخاب کنید بدون آنکه وقت زیادی را صرف پیدا کردن محصول خود کنید. در ناومال می توانید انواع قرص های ظرفشویی با برندهای معتبر مشاهده کنید و برای خرید آنها اقدام کنید. دراین سایت علاوه بر کیفیت میتوانید کالای خود را با تخفیف بدون هیچ گونه مشکلی تحویل بگیرید.

سایت ناومال عرضه کننده لوازم خانگی از جمله (ماشین ظرفشویی (ظرفشویی ال جی، ظرفشویی پاکشوما، ظرفشویی سامسونگ، ظرفشویی دلمونتیلباسشویی (لباسشویی پرشیا، لباسشویی فریدولین، لباسشویی ال جی، لباسشویی بست، لباسشویی پاکشوما، لباسشویی سامسونگ،لباسشویی دلمونتیسماور، (سماور برقی، سماور گازی، سماور نفتییخچال، (ساید بای ساید، یخچال فریزر)،  چرخ خیاطی، انواع اجاق گاز، لوازم خانگی برقی (جاروبرقی، جارو شارژی، بخارشوی)، انواع هود آشپزخانه ، اتو (اتو بخار، اتو پرسآبگرمکن (آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی))، انواع لوازم آشپزخانه از قبیل (قابلمه، سرویس قاشق و چنگال و کارد، جا ادویه ، سرویس چاقو، زودپز، فلاسک، ترازو، آبسردکن، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، (اسپرسو ساز دلونگی) (اسپرسو ساز مباشی ) آبمیوه گیری (آبمیوه گیری ناسا، آبمیوه گیری براون) چرخ گوشت، آسیاب و مخلوط کن برقی، خردکن ، غذاساز، مایکروویو سولاردم، میوه خشک کن دیجیتالی، سرخ کن،(سرخ کن فیلیپسساندویچ ساز، پلوپز، تخم مرغ پز، همزن برقی، پیتزا پز، بخارپز، آون توسترآرایشی بهداشتی، لوازم شخصی برقی (اپیلیدی، ریش تراش، ماشین اصلاح، سشوار، اتو مو،  فرکننده مو، ریش تراش فیلیپس ) محصولات پوست (کرم پودر، ضد آفتاب، پرایمر، صابون، مرطوب کننده، ژل اصلاح، محصولات گیاهی و سنتی، صابون سنتی) محصولات مو (شامپو مو (شامپو دکس، شامپو گلیس، شامپو لورال ماسک مو، نرم کننده مو، واکس مو، ژل مو) قرص ظرفشویی (قرص ظرفشویی پریل، قرص ظرفشویی فیری، قرص ظرفشویی فینیشقرص لباسشویی، ضدعفونی کننده سطوح ، پنکه، کولر آبی، کولر گازی (کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی جنرال گلد، کولر گازی ایوولی، کولر گازی ال جی، کولر گازی میدیا، کولر گازی فوجی، کولر گازی گری ) بخاری نیک کالا، بخاری ایران شرق، بخاری برقی، هیتر برقی ، بستنی ساز ، کتری قوری روگازی می باشد.