نمایش دادن همه 7 نتیجه

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2010

تومان4.230.000

اسپرسو ساز مباشی مدل 2010 با طراحی خلاقانه ای که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبایی را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2015

تومان4.250.000

اسپرسو ساز مباشی مدل 2015 با طراحی خلاقانه و نوستالژی که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبای را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد. ظرفیت مخزن دستگاه یک و بیست و پنج لیتر است که با هر بار درست کردن آن می توان برای تعداد زیادی از افراد تهیه کرد

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2020

تومان0

اسپرسو ساز مباشی مدل ۲۰۲۰ با طراحی خلاقانه ای که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبایی را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد. ظرفیت مخزن دستگاه یک و نیم لیتر است که با هر بار روشن کردن آن می توان برای تعداد زیادی از افراد اسپرسو تهیه کرد.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2023

تومان0

اسپرسو ساز مباشی مدل 2023 با طراحی خلاقانه و نوستالژی که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبای را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد. ظرفیت مخزن دستگاه یک و نیم لیتر است که با هر بار درست کردن آن می توان برای تعداد زیادی از افراد تهیه کرد

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2025

تومان4.056.000

اسپرسو ساز مباشی مدل 2025 با طراحی خلاقانه و نوستالژی که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبای را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد. ظرفیت مخزن دستگاه یک و بیست و پنج لیتر است که با هر بار درست کردن آن می توان برای تعداد زیادی از افراد تهیه کرد

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2026

تومان0

اسپرسو ساز مباشی مدل 2026 با طراحی خلاقانه و نوستالژی که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبای را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد. ظرفیت مخزن دستگاه یک و بیست و پنج لیتر است که با هر بار درست کردن آن می توان برای تعداد زیادی از افراد تهیه کرد

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2031

تومان0

اسپرسو ساز مباشی مدل 2031 با طراحی خلاقانه و نوستالژی که دارد توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و فضای زیبای را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان آورد. ظرفیت مخزن دستگاه یک و نیم لیتر است که با هر بار درست کردن آن می توان برای تعداد زیادی از افراد تهیه کرد

اسپرسو قهوه ای است که با دستگاه اسپرسوساز درست میشود و نسبت به قهوه‌های دیگر بسیار غلیظ است. قهوه به دلیل داشتن کافئینی که دارد می تواند خستگی یک روز کاری را با خوردن یک فنجان قهوه از تن خود رفع کرد. به دلیل داشتن چنین خاصیتی است که وجود قهوه در زندگی لازم است.

اسپرسوساز مباشی، دستگاه اسپرسو ساز مباشی

حال قهوه را با شیوه های مختلفی درست می کنند که ممکن است هر نوع، طعم و بوی خاص خود را داشته باشد اما قهوه اسپرسو که به دلیل غلظت و طعم خوبی که دارد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2015

اسپرسو ساز مباشی

علاوه بر طعم بر سلامت ما تاثیر دارد و تحقیقات نشان داده است که خوردن اسپرسو بر سیستم مغزی تاثیر دارد و سبب تمرکز ما میشود و علاوه براین از ابتلا به سکته مغزی جلوگیری می کند. که برای درست کردن آن به دستگاهای به نام اسپرسوساز نیاز داریم.

قیمت اسپرسو ساز مباشی | قیمت اسپرسوساز مباشی

دستگاه قهوه ساز یا اسپرسوساز، امروزه به یکی از محبوب ترین و اساسی ترین کالا برای درست کردن قهوه تبدیل شده است. که می توانید آن را در منزل، کافه و رستوران دید. امروزه با پیشرفت فناوری قهوه را به صورت های سنتی درست نمی‌کنند و به همین دلیل است که استفادا از این محصول طرفداران زیادی به خود جلب کرده است.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2020

اسپرسو ساز مباشی

بهترین اسپرسو ساز مباشی

این قهوه اولین بار در شهر ایتالیا درست شد به دلیل اینکه این قهوه را با دستگاه اسپرسوساز درست می کنند به این نام  خوانده میشود و باید به شما عرض کنم که اسپرسو نوعی قهوه نیست بلکه شیوه درست کردن آن است. به کمک این شیوه میتوانید با استفاده از دستگاه اسپرسوساز کمتر از ۲۰ ثانیه به وسیله‌ ی آب جوش و قهوه آسیاب شده  یک قهوه اسپرسوی خوشمزه را داشته باشید.

خرید و تهیه اسپرسوساز در فروشگاه اینترنتی ناومال با قیمت زیر بازار مشتریان عریز می توانند قیمت انواع برند اسپرسوساز و لوازم خانگی و یا لوازم شخصی را مقایسه کرده و سپس برای خریدی مطمئن و رضایت بخش در فروشگاه اینترنتی ناومال اقدام کنند.
جهت سفارش اسپرسوساز مورد نیاز خود و اطمینان از قیمت ها و مشاوره قبل از خرید اسپرسوساز، می توانید با ما تماس بگیرید.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2025

اسپرسوساز مباشی

انواع اسپرسو ساز مباشی

علاوه بر آشنا شدن با قهوه اسپرسو و دستگاه اسپرسوساز حال در ادامه شما را با انوع  این دستگاه آشنا خواهیم کرد.

  • اسپرسو ساز خانگی مباشی

اگر به خوردن قهوه در هر روز عادت کرده اید و به صورت روزانه آن را مصرف می کنید باید به شما اسپرسوساز خانگی پیشنهاد کنیم. با داشتن اسپرسوساز خانگی هر وقت که میل خوردن یک فنجان قهوه را کردید می توانید در کنار خانواده آن را میل نمایید. هنگام خرید اسپرسوساز دقت کنید که یک دستگاه با قدرت بالا و بدنه‌ی محکم خریداری کنید تا قهوه خوشمزه و با کیفیتی داشته باشید.

  • اسپرسوساز کپسولی مباشی

مدل دیگر دستگاه اسپرسوساز، اسپرسوساز کپسولی است که کاملاً حرفه ای عمل می کند. این دستگاه به صورت کاملاً سریع قهوه شما را آماده می کند. روش کار آن بدین شکل است که قهوه بعد از این که توسط کپسول کاملاً فشرده شد  در داخل مخزن اسپرسو ساز قرار می گیرد  حال می توانید قهوه خود را نوش جان کنید.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2020

دستگاه اسپرسو ساز مباشی

  • اسپرسوساز مینی مباشی

 این دستگاه برای درست کردن قهوه نیازی به  برق ندارد به دلیل داشتن چنین مزیتی است که بیشتر مردم خواهان خرید آن هستند چون در هر جا و مکانی مانند سر کار یا در حال تماشای تلویزیون می توانید قهوه خود را در کمترین زمان ممکن درست کنید و آن را میل فرمایید.

  • اسپرسو ساز برقی مباشی

 اگر جزو افرادی هستید که علاقه زیادی به نوشیدنی قهوه دارید و به دلیل مشغله های کاری نمی توانید به کافه برید و از خوردن قهوه لذت ببرید. شما می توانید با خرید دستگاه اسپرسوساز برقی در گوشه ای از خانه ی خود حتی بدون رفتن به کافه قهوه مورد نظر خود را درست کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.

کار کردن با این دستگاه بسیار راحت است به صورتی است که با ریختن آب به درون مخزن و با قرار دادن پودر قهوه در فیلتر، حال دستگاه را روشن نموده و در کمترین زمان ممکن شاهد یک فنجان قهوه بی نظیر خواهید بود.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2020

انواع اسپرسو ساز مباشی

  • اسپرسو ساز مسافرتی مباشی

افرادی که به نوشیدن قهوه عادت کرده اند و حتی نمی توانند در مسافرت نیز از خوردن آن غافل شوند به آنها اسپرسو ساز مسافرتی پیشنهاد می کنیم که در  دو نوع برقی و غیر برقی تولید شده اند که غیر برقی ان به کمک برق ماشین شارژ میشود.

خرید دستگاه اسپرسو ساز مباشی

دستگاه  اسپرسو ساز دارای تنوع زیادی است که هر فرد با توجه به نیاز خود یکی از آنها را خریداری می کند. به دلیل تنوع و برندهای گوناگون شاید  کمترین فضای وجود داشته باشد که همه نوع دستگاه های اسپرسوساز را داشته باشد. بر همین اساس شما می توانید با سر زدن به سایت ناومال تنوع زیادی از دستگاها با قیمت های گوناگونی مشاهده کنید.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2023

قیمت اسپرسو ساز مباشی

 اسپرسوسازها جزوه وسایلی هستند که از نظر قیمت کمی بالا می باشند و اگر امکان خرید حضوری دارید آن را به صورت حضوری خریداری کنید اما اگر فرصت آن را ندارید که ساعت ها وقت خود را صرف گشتن از دستگاه اسپرسوساز خود کنید می توانید آن را به صورت اینترنتی از سایت های که از معتبر بودن آنها اطمینان دارید سفارش دهید.

قیمت اسپرسو ساز مباشی اصل

قیمت بالا همیشه نشان دهنده محصول با کیفیت نیست. اسپرسوسازها به دلیل طرفداران زیادی که دارند امکان دارد قیمت ها در برخی جاها نوساناتی داشته باشد و ممکن است برخی برندها به دلیل معتبر بودن و امکانات بیشتری که محصولات آنها دارند از نظر قیمت کمی بالاتر باشند. هنگام خرید سعی داشته باشید که محصولی را خریداری کنید که علاوه بر کیفیت دارای قیمتی مناسب تری باشد.

سایت ناومال عرضه کننده لوازم خانگی از جمله (ماشین ظرفشویی (ظرفشویی ال جی، ظرفشویی پاکشوما، ظرفشویی سامسونگ، ظرفشویی دلمونتیلباسشویی (لباسشویی پرشیا، لباسشویی فریدولین، لباسشویی ال جی، لباسشویی بست، لباسشویی پاکشوما، لباسشویی سامسونگ،لباسشویی دلمونتیسماور، (سماور برقی، سماور گازی، سماور نفتییخچال، (ساید بای ساید، یخچال فریزر)،  چرخ خیاطی، انواع اجاق گاز، لوازم خانگی برقی (جاروبرقی، جارو شارژی، بخارشوی)، انواع هود آشپزخانه ، اتو (اتو بخار، اتو پرسآبگرمکن (آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی))، انواع لوازم آشپزخانه از قبیل (قابلمه، سرویس قاشق و چنگال و کارد، جا ادویه ، سرویس چاقو، زودپز، فلاسک، ترازو، آبسردکن، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، (اسپرسو ساز دلونگی) (اسپرسو ساز مباشی ) آبمیوه گیری (آبمیوه گیری ناسا، آبمیوه گیری براون) چرخ گوشت، آسیاب و مخلوط کن برقی، خردکن ، غذاساز، مایکروویو سولاردم، میوه خشک کن دیجیتالی، سرخ کن،(سرخ کن فیلیپسساندویچ ساز، پلوپز، تخم مرغ پز، همزن برقی، پیتزا پز، بخارپز، آون توسترآرایشی بهداشتی، لوازم شخصی برقی (اپیلیدی، ریش تراش، ماشین اصلاح، سشوار، اتو مو،  فرکننده مو، ریش تراش فیلیپس ) محصولات پوست (کرم پودر، ضد آفتاب، پرایمر، صابون، مرطوب کننده، ژل اصلاح، محصولات گیاهی و سنتی، صابون سنتی) محصولات مو (شامپو مو (شامپو دکس، شامپو گلیس، شامپو لورال ماسک مو، نرم کننده مو، واکس مو، ژل مو) قرص ظرفشویی (قرص ظرفشویی پریل، قرص ظرفشویی فیری، قرص ظرفشویی فینیشقرص لباسشویی، ضدعفونی کننده سطوح ، پنکه، کولر آبی، کولر گازی (کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی جنرال گلد، کولر گازی ایوولی، کولر گازی ال جی، کولر گازی میدیا، کولر گازی فوجی، کولر گازی گری ) بخاری نیک کالا، بخاری ایران شرق، بخاری برقی، هیتر برقی ، بستنی ساز ، کتری قوری روگازی می باشد.