نمایش دادن همه 11 نتیجه

آسیاب قهوه دلونگی مدل KG79

مشتریان عزیز، به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش، با شماره تلفن های 04444337292 یا 09147167195 تماس بگیرید. یا محصولاتی را که قیمت ندارند می توانید ثبت سفارش کنید همکاران ما با شما تماس می گیرند.

آسیاب قهوه دلونگی مدل KG89

مشتریان عزیز، به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش، با شماره تلفن های 04444337292 یا 09147167195 تماس بگیرید. یا محصولاتی را که قیمت ندارند می توانید ثبت سفارش کنید همکاران ما با شما تماس می گیرند.

اسپرسو ساز دلونگی مدل bco 421

تومان9.218.000

اسپرسوساز دلونگی مدل bco 421 با بدنه‌ی پلاستیکی و استیلی ظاهری زیبا و مدرن به خود گرفته است. این دستگاه مجهز به دو نازل بخار است. برای درست کردن بخار با این دستگاه لازم است تا مخزن یک لیتری آب داخل دستگاه بریزیم.

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320 با بدنه‌ی پلاستیکی ظاهری زیبا و مدرن به خود گرفته است. این دستگاه مجهز به نازل بخار است. برای درست کردن بخار با این دستگاه لازم است تا مخزن یک لیتری آب داخل دستگاه بریزیم.

اسپرسو ساز دلونگی مدل bco420

تومان8.216.000

اسپرسوساز دلونگی مدل bco420 با بدنه‌ی پلاستیکی و استیلی ظاهری زیبا و مدرن به خود گرفته است. این دستگاه مجهز به دو نازل بخار است. برای درست کردن بخار با این دستگاه لازم است تا مخزن1.2 لیتری آب داخل دستگاه بریزیم. 

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431

تومان9.880.000

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431 با بدنه‌ی پلاستیکی و استیلی ظاهری زیبا و مدرن به خود گرفته است. این دستگاه مجهز به دو نازل بخار است. برای درست کردن بخار با این دستگاه لازم است تا مخزن یک لیتری آب داخل دستگاه بریزیم.

اسپرسوساز دلونگی مدل EC685 | اسپرسو ساز دلونگی مدل ec685

تومان7.592.000

اسپرسوساز دلونگی مدل EC685 دارای ظاهری زیبا و شکیل است که قادر است با بسیار از لوازم خانه ست شود و فضای زیبا و دلنشینی را در آشپزخانه ایجاد کند بدون اینکه هیچ تداخلی در آشپزخانه ایجاد کند. با طول سیم ۳/۱ متری که دارد باعث شده که جابه جا کردن دستگاه برای مصرف کننده کاری راحت باشد بدون اینکه هیچ مشکلی هنگام حرکت دستگاه ایجاد شود.

اسپرسوساز دلونگی مدل EC785 | اسپرسو ساز دلونگی مدل ec785

اسپرسوساز دلونگی مدل EC685 دارای ظاهری زیبا و شکیل است که قادر است با بسیار از لوازم خانه ست شود و فضای زیبا و دلنشینی را در آشپزخانه ایجاد کند بدون اینکه هیچ تداخلی در آشپزخانه ایجاد کند. با طول سیم ۳/۱ متری که دارد باعث شده که جابه جا کردن دستگاه برای مصرف کننده کاری راحت باشد بدون اینکه هیچ مشکلی هنگام حرکت دستگاه ایجاد شود.

اسپرسوساز دلونگی مدل ec850M

تومان13.936.000

اسپرسوساز دلونگی مدل EC850M با بدنه‌ی پلاستیکی و استیلی ظاهری زیبا و مدرن به خود گرفته است. این دستگاه مجهز به دو نازل بخار است. برای درست کردن بخار با این دستگاه لازم است تا مخزن یک لیتری آب داخل دستگاه بریزیم.

اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31

مشتریان عزیز، به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش، با شماره تلفن های 04444337292 یا 09147167195 تماس بگیرید. یا محصولاتی را که قیمت ندارند می توانید ثبت سفارش کنید همکاران ما با شما تماس می گیرند.

اسپرسوساز دلونگی با بدنه‌ی پلاستیکی و استیلی ظاهری زیبا و مدرن به خود گرفته است. این دستگاه مجهز به دو نازل بخار است. برای درست کردن بخار با این دستگاه لازم است تا مخزن یک لیتری آب داخل دستگاه بریزیم. قادر است که با پودر قهوه کار کند و بهترین اسپرسو ها را برای شما مهیا کند. با وجود سیستم خاموشی خودکار بعد از جوشیدن آب و درست شدن اسپرسو به صورت خودکار خاموش می شود. با استفاده از اسپرسوساز دلونگی می توانید اسپرسو ساز،کاپوچینو و شیر گرم را درست کرد.

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC850M

اسپرسو ساز دلونگی

دارای دو ترموستات مجزا است که برای کنترل دمای قسمت آب و بخار به صورت جداگانه است. از نظر مخزن بسیار مناسب است بطوریکه قادر هستید ده لیوان اسپرسو را با آن درست کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق این نوشیدنی بی نظیر هستید تا اخر مطلب با ما همراه باشید.

اسپرسوساز دلونگی

قهوه جزوه نوشیدنی های محبوب و دلنشینی است که امروزه بسیاری از افراد برای دور کردن خستگی روزانه‌ی خود به آن متصل شده اند. خاستگاه اسپرسو اولین بار در ایتالیا بود که با عبور دادن آب جوش بین دانه های قهوه به وجود آمد و خیلی زود محبوبیت زیادی بین مردم پیدا کرد.

اسپرسوساز دلونگی مدل bco421

دستگاه اسپرسوساز دلونگی 

حال درست کردن آن فوت فنی دارد که هر فرد از عهده آن بر نمیاید. به دلیل پیدا کردن طرفداران زیادی کا این نوشیدنی پیدا کرده است محققان دستگاهی را برای تهیه‌ی آن درست کرده اند که همه‌ی افراد با داشتن آن میی توان از عهده درست کردن اسپرسوها برآیند. به این دلیل است که این نوع قهوه را با این نام میخوانند چون جزوه غلیظ ترین قهوه ها می باشد و به دلیل داشتن کافئین زیادی که دارد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO 421

عکس اسپرسو ساز دلونگی 

اسپرسوساز دلونگی دارای محفظه‌ی برای جایگزین کردن قطعات جانبی چون فیلتر برای نگه‌داشتن قهوه های کیسه ای است. برای داشتن یک اسپرسو خوش عطر و خوشمزه وجود این دستگاه لازم و ضروری است. این دستگاه قادر است که بخار آن را به صورت دستی تنظیم کنیم.‌ با وجود اسپرسو ساز دلونگی می توان با کمتر از چند دقیقه قهوه یا اسپرسوی خوشمزه را تحویل شما دهد.

اسپرسوساز دلونگی مدل bco421

اسپرسو ساز دلونگی 

قیمت اسپرسو ساز دلونگی

اسپرسوساز دلونگی با ۱۵ بار تولید شده که یک اسپرسو با فوم عالی و در حد حرفه ای برای شما تهیه خواهد کرد. با وجود این اسپرسوساز می توانید یکی از خوشمزه ترین قهوه ها و اسپرسوها را کاملاً به صورت حرفه‌ای تولید کنید و با داشتن آن لازم نیست که برای نوشیدن اسپرسو به کافه ها برید و زمان زیادی را صرف خوردن یک فنجان اسپرسو کنید. برای تهیه‌ی اسپرسوساز دلونگی می توانید سری به سایت ناومال بزنید و شاهد زیباترین و باکیفیت ترین نوع اسپرسو ساز خواهید بود.

اسپرسو ساز دلونگی مدل Dedica EC685

اسپرسو ساز دلونگی 

دستگاه اسپرسو ساز دلونگی

اسپرسوساز دلونگی دارای ظاهری زیبا و شکیل است که قادر است با بسیار از لوازم خانه ست شود و فضای زیبا و دلنشینی را در آشپزخانه ایجاد کند بدون اینکه هیچ تداخلی در آشپزخانه ایجاد کند. بدنه‌ی دستگاه از استیل می باشد که نمایی زیبای به محصول شما می بخشد و همچنین باعث شده که تمیز کردن دستگاه کاری راحت باشد. 

برند دلونگی:

برند دلونگی در سال ۱۲۸۱ تاسیس و در سال ۱۳۲۹در کشور ایتالیا شروع به کار کرد که دفتر اصلی آن در شهر ترویز واقع شد. جزوه بهترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی است که بیشتر لوازم خانگی برقی را با نازلترین قیمت و با کیفیتی عالی و با ضمانت و گارانتی تولید و به بازار عرضه کرد. بسیاری از افراد ممکن است که برند لونگی را با دلمونتی یکی بدانند اما این برندها کاملاً از هم مجزا هستند.

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC 685 در مدلهای (استیل M) ، (قرمز R) ، (سفید W) ، (مشکی B.K)

خرید اسپرسو ساز دلونگی 

به مرور زمان برند دلونگی با پیشرفت های که کرد توانست به موفقیت های روز افزونی در زمینه‌ی تولید محصولات دست یابد. به دلیل کیفیت بالای که محصولات آن دارند این برند کالاهای خود را به بیش از ۷۰ الی ۸۰ کشور مختلف جهان صادر می کند. در کل دارای ۱۳ بخش تولیدی و ۳۰ شرکت توزیع کننده بین المللی در سراسر جهان است که می توان به شرکت های در آمریکا، کانادا، چین، ایران، بلژیک . . . اشاره کرد. این برند توانسته در رده ی اول برای تولید اسپرسوسازهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قرار گیرد.

سایت ناومال عرضه کننده لوازم خانگی از جمله (ماشین ظرفشویی (ظرفشویی ال جی، ظرفشویی پاکشوما، ظرفشویی سامسونگ، ظرفشویی دلمونتیلباسشویی (لباسشویی پرشیا، لباسشویی فریدولین، لباسشویی ال جی، لباسشویی بست، لباسشویی پاکشوما، لباسشویی سامسونگ،لباسشویی دلمونتیسماور، (سماور برقی، سماور گازی، سماور نفتییخچال، (ساید بای ساید، یخچال فریزر)،  چرخ خیاطی، انواع اجاق گاز، لوازم خانگی برقی (جاروبرقی، جارو شارژی، بخارشوی)، انواع هود آشپزخانه ، اتو (اتو بخار، اتو پرسآبگرمکن (آبگرمکن برقی و آبگرمکن گازی))، انواع لوازم آشپزخانه از قبیل (قابلمه، سرویس قاشق و چنگال و کارد، جا ادویه ، سرویس چاقو، زودپز، فلاسک، ترازو، آبسردکن، قهوه ساز، چای ساز، اسپرسو ساز، (اسپرسو ساز دلونگی) (اسپرسو ساز مباشی ) آبمیوه گیری (آبمیوه گیری ناسا، آبمیوه گیری براون) چرخ گوشت، آسیاب و مخلوط کن برقی، خردکن ، غذاساز، مایکروویو سولاردم، میوه خشک کن دیجیتالی، سرخ کن،(سرخ کن فیلیپسساندویچ ساز، پلوپز، تخم مرغ پز، همزن برقی، پیتزا پز، بخارپز، آون توسترآرایشی بهداشتی، لوازم شخصی برقی (اپیلیدی، ریش تراش، ماشین اصلاح، سشوار، اتو مو،  فرکننده مو، ریش تراش فیلیپس ) محصولات پوست (کرم پودر، ضد آفتاب، پرایمر، صابون، مرطوب کننده، ژل اصلاح، محصولات گیاهی و سنتی، صابون سنتی) محصولات مو (شامپو مو (شامپو دکس، شامپو گلیس، شامپو لورال ماسک مو، نرم کننده مو، واکس مو، ژل مو) قرص ظرفشویی (قرص ظرفشویی پریل، قرص ظرفشویی فیری، قرص ظرفشویی فینیشقرص لباسشویی، ضدعفونی کننده سطوح ، پنکه، کولر آبی، کولر گازی (کولر گازی جنرال مکس، کولر گازی جنرال گلد، کولر گازی ایوولی، کولر گازی ال جی، کولر گازی میدیا، کولر گازی فوجی، کولر گازی گری ) بخاری نیک کالا، بخاری ایران شرق، بخاری برقی، هیتر برقی ، بستنی ساز ، کتری قوری روگازی می باشد.