مقالات برندها, بلاگ

تاریخچه برند پرومکس promex

محصولات برند پرومکس

برند پرومکس یکی از برندهای بسیار معروف در بین مردم است و به خاطر کیفیت، دوام و ماندگاری بسیار بالایی که محصولات این برند دارند روز به روز به تعداد مشتریان این برند افزوده شده و توجه مردم نسبت به پرومکس فزونی یافته است. برند مکس و پرومکس هر دو متعلق به یک شرکت بوده و هیچگونه تفاوتی با هم ندارند.

برند پرومکس  و تاریخچه اش

برند پرومکس ابتدا با عنوان مکس وارد بازار شد و بعدا به پرومکس تغییر نام داد. کلمه (پرو) در ابتدای نماد پرومکس به معنای حرفه ای می باشد که با اضافه شدن به کلمه ی مکس در این نماد، به نام این نماد زیبایی خاصی بخشیده است. برند پرومکس فعالیت حرفه ای خود را در سال 2001 میلادی آغاز کرد در ابتدا با ارائه انواع حالت دهنده های برقی مو، کالاهای خود را به بازار عرضه کرد.

تولید انواع مختلفی از اتومو های سرامیکی و دستگاه ویو (wave) از افتخارات اولیه ی این شرکت است که طی مدت زمان کوتاهی با وارد شدن به بازار مورد استقبال خرید بسیاری از مردم قرار گرفت.

بیشتر بخوانید: برترین برند های لوازم خانگی خارجی

 

تاریخچه برند پرومکس

تاریخچه برند پرومکس

 

 

رفته رفته پرومکس فعالیت حرفه ای خود را در زمینه های دیگر نیز نشان داد و با عرضه ی محصولات دیگری نظیر سشوارهای حرفه ای، موپیچ، اتومو، ماشین اصلاح مو،دستگاه های مانیکور و پدیکور  به تنوع محصولات خود افزود.

پرومکس با بهره گیری از برترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا محصولات متنوع خود را روانه ی بازار،و طی مدت زمان کوتاهی این برند معتبر توانست  خود را در سبد خرید شخصی مردم نمایان سازد.

مطالب مرتبط: معرفی برند دلمونتی (Delmonti)

تکنولوژی سرامیک، صفحه های سرامیکی واقعی، خاصیت آیونیک، تورمالین،سوپر سرامیک تکنولوژی،کراتین ،تیتانیوم از جمله تکنولوژی های روز دنیا می باشند که در محصولات مکس به کار برده شده اند.

از تکنولوژی های به کار رفته در تهیه ی سشوار های این برند میتوان به تکنولوژیهای کراتین،تورمالین، آیونیک و سرامیک اشاره کرد. سشوار های برند پرومکس  با تولید حرارت بسیار بالا و تکنولوژی هایی همچون تولید یون منفی و بهره گیری از اشعه ی مادون قرمز میزان آسیب به مو را به حداقل ممکن رسانده و از وز شدن و شکنندگی مو جلوگیری میکنند. سشوارهایی که دارای اشعه مادون قرمز هستند گرما را به سطح داخلی ساقه مو برده و مو را به طور کامل خشک میکنند و هیچ گونه رطوبتی بر روی مو باقی نمی گذارند.

 

سشوار های برند پرومکس

سشوار های برند پرومکس

 

تولید یون منفی نیز در سشوار های پرومکس این اطمینان را به خریداران میدهد که چربی مو از بین نمی رود و همچنین ترکیب موها از بین نرفته و وز و خشک نمی شوند .فناوری تولید یون در سشوار های دارای صفحه ی آیونیک و تورمالین وجود دارد.

مطالب مرتبط: معرفی برند برادران سیفی

در سشوار های دارای صفحه ی آیونیک وقتی سشوار به جریان برق وصل می شود صفحه ی سشوار شروع به تولید یون منفی میکند ولی در سشوار های تورمالین فقط وقتی حرارت بالا می رود تولید یون منفی امکان پذیر است.

فرایند جلوگیری از وز شدن مو بدین صورت است که یون منفی بر روی قطرات آب موجود بر روی موها اثر کرده و آنها را به اندازه های کوچکتر تبدیل و سپس تبخیر می کند در نتیجه مو را سریع خشک میکند ،همچنین یون منفی با بار مثبت روی موها واکنش داده و آنها را خنثی میکند و از وز شدن مو جلوگیری می کند. به همین خاطر، تکنولوژی های به کار رفته در این محصول باعث شده تا در اکثر سالن های آرایشی  و آرایشگاه های مردانه سشوارهای برند پرومکس مورد استفاده قرار گیرند.

مطالب مرتبط: برند سامسونگ Samsung

 

مقایسه انواع سشوار های برند پرومکس

 

نوع تکنولوژی سرامیک آیونیک تورمالین کراتین
تولید یون منفی ندارد با اتصال به برق تولید یون منفی میکند فقط وقتی حرارت بالاست تولید یون منفی میکند با اتصال به برق تولید یون منفی میکند
آسیب به مو بسیار کم به مو آسیب می رساند متوسط کم کم
جلوگیری از وز شدن مو این قابلیت را ندارد دارد در حرارت بالا دارد
تولید اشعه ی مادون قرمز دارد این قابلیت را ندارد در حرارت بالا این قابلیت را ندارد

 

 

 

مقایسه ی انواع سشوار های برند پرومکس

مقایسه ی انواع سشوار های برند پرومکس

اتوموهای برند پرومکس از لحاظ صفحات به کار رفته در آن ها به چهار دسته تقسیم میشوند:

  • صفحه سرامیک 
  • صفحه ی با روکش تیتانیوم
  • صفحه ی با روکش کراتین
  • صفحه آیونیک
  • صفحه تورمالین

هر کدام از این اتو موهای پرومکس برای نوع خاصی از مو بکار می روند وهر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که آنها را از یکدیگر متمایز میکند و به خود محصولات پرومکس نیز تنوع می بخشد و به مخاطبانش کمک میکند که بتوانند محصولی با کیفیت و دوام بالا و متناسب با ویژگی های موی خود را انتخاب کنند.

اتو موی صفحه سرامیک گرما را در کل صفحه ی اتو مو پخش می کند.بدین صورت که این گرما در همه ی سطح مو به یک اندازه پخش میشود همچنین سرامیک به راحتی روی مو سر خورده و و باعث عدم آسیب دیدگی مو خواهد شد.

 

 

 اتومو های برند پرومکس

اتومو های برند پرومکس

مقایسه ی تکنولوژی های به کار رفته در اتو موهای پرومکس

 

جنس صفحه ی اتو مو صفحه سرامیک صفحه آیونیک صفحه کراتین صفحه تیتانیوم صفحه تورمالین
میزان آسیب به مو بسیار کم کم کم بسیار کم کم
ویژگی جلوگیری از سوختگی مو ،حرارت را به مدت طولانی در خود نگه می دارد رطوبت مو را نگه داشته وباعث جلوگیری از خشکی مو میشود. نرم کنندگی مو رطوبت مو را نگه داشته وموجب درخشندگی مو میشود باعث نرم شدن مو میشود
موی مورد استفاده موی رنگ شده را کدر نمی کند. موی خشک،موی حجیم و ضخیم موهای کراتینه شده موهای نازک،معمولی،آسیب دیده موهای آسیب دیده و شکسته شده
سرعت گرم شدن صفحه بسیار سریع گرم میشود ——– —— بسیار سریع گرم میشود با سرعت کم گرم میشود.
تولید یون منفی ندارد با اتصال به برق تولید یون منفی میکند با اتصال به برق تولید یون منفی میکند در حجم بسیار بالا یون منفی آزاد میکند. فقط وقتی حرارت بالاست تولید یون منفی میکند

 

تاریخچه برند پرومکس

تاریخچه برند پرومکس

پرومکس دارای استاندارد های زیر می باشد.

 (CE (Conformity European

هر برندی که دارای این نماد استاندارد باشد می تواند در تمام کشورهای اروپایی آزادانه مورد خرید و فروش قرار گیرد.این نماد همان آرم محصولات در اروپای متحد است که نشان دهنده ی این است که حداکثر  اقدامات اساسی و لازم برای حفظ ایمنی و سلامت فرد مصرف کننده و نیز حفظ سلامت محیط زیست رعایت شده است.

 

 (GS (Germany Standar

این استاندارد محصول را از نظر ایمنی پوشش میدهد .محصولی که بتواند این استاندارد را دریافت کند هم از نظر ایمنی و هم از نظر کیفیت و عملکرد بیمه میشود و مشتری میتواند با خیال راحت از این محصول استفاده  کند در کشور های آلمانی در صورتی که محصولی این استاندارد را داشته باشد مردم حاضرند پول بیشتری بابت محصول پرداخت کنند. این استاندارد متعلق به کشور آلمان بوده، اما در بسیاری از کشورهای دیگر نظیر کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکایی با عنوان استاندارد امنیت شناخته شده است.

 

تاریخچه برند پرومکس

تاریخچه برند پرومکس

ETL

این استاندارد متعلق به آزمایشگاه توماس ادیسون می باشد که هدفش آزمایش لامپ های اختراع شده اش بود.این استاندارد متعلق به آمریکای شمالی است که برای صنایع تولیدی به کار گرفته میشود که محصولات برقی را از لحاظ حفاظتی بیمه می کند.

 

استاندارد عایق حفاظتی

این استاندارد به مشتری این اطمینان را میدهد که روی وسیله ی برقی یک حفاظی وجود دارد که در صورت لمس آن،هیچ گونه برق گرفتگی به وجود نمی آید. تمامی محصولات مکس دارای گارانتی 24 ماهه میباشند. داشتن گارانتی در محصولات این شرکت این نوید را میدهد که در صورت خرید دستگاه و کار نکردن آن، میتوان به راحتی آن را تعویض کرد.

محصولات این برند با دارا بودن خدمات پس از فروش،خیال طرفداران خود را از بابت نگرانی در مورد پیش آمدن نقص فنی،راحت نموده است.بدین صورت که در طول زمان با بوجود آمدن هرگونه نقص فنی در این محصولات،با مراجعه به سرویسکاران مجاز آنرا تعمیر،و متحمل هزینه های اضافی جهت خرید مجدد محصول نشوند.

 

 

معرفی سشوارهای برند پرومکس

معرفی سشوارهای برند پرومکس

شاید بتوان گفت یکی از بهترین مزیت های پرومکس شبکه ی پاسخ گویی و متعهد خدمات پس از فروش آن میباشد که در 40شهر بزرگ کشور آماده ی پاسخگویی به نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز میباشند.

در کل میتواند گفت که برند پرومکس یکی از برند های معروف در بازار می باشد که طرفداران زیادی دارد و می دانید که هر برندی که معروف باشد بالطبع محصولات تقلبی آن نیز روانه بازار میشود. پس قبل از خرید محصولات پرومکس از اصالت کالا اطمینان حاصل نموده، و آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

ما با افتخار می گوییم که فروشگاه اینترنتی ناومال یکی از محدود فروشگاه های ایران است که محصولات اصلی برند پرومکس را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. با مراجعه به سایت اینترنتی فروشگاه ناومال، ما را در ارائه ی نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود سهیم نمایید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *