بلاگ

درباره ناومال

آغاز فعالیت ناومال

فروشگاه ناومال در سال۱۳۹۲در شهرستان سردشت (یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی ) به صورت فیزیکی توسط آقایان محمد حمزه پور و منصور خزالی شروع به کار کرد و در مدت کوتاهی با اعتماد و صداقت توانست جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کرده و در سطح شهرستان رشد قابل توجهی داشته باشد.

توسعه فروش و آغاز کار فروش آنلاین

در سال 1394 موسسین ناومال تصمیم گرفتند که کسب و کار خود را خارج از شهرستان و در فضای مجازی نیز توسعه داده و در این راه با استفاده از اصول مهم بازاریابی اینترنتی یعنی اعتمادسازی، کسب حداقل سود و در نظر گرفتن بالاترین سطح رضایت مشتری را بدست آوردن؛ خوشبختانه توانسته ایم نظر مشتریان عزیز را در سراسر کشور به خود جلب کرده و در دنیای دیجیتال خدماتی هر چند ناچیز به هموطنان عزیزمان ارائه دهیم.

ادامه مسیر…

خدمات قابل ارائه فروشگاه اینترنتی ناومال، در ابتدا لوازم خانگی بود و بعد از مدت کوتاهی فرش و مبل، لوازم اداری و کالای دیجیتال نیز به آن اضافه شد و در حال حاضر کلیه محصولات ذکر شده را میتوان ازطریق سایت فروشگاه اینترنتی ناومال تهیه کرد.
ناومال با شعار کیفیت برتر زندگی شروع به کار کرده و هدف خود را عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب جهت بالا بردن سطح آرامش، آسایش و رضایت بیشتر هموطنان عزیز قرار داده است و بدین منظور محصولات خود را از میان شرکت های معتبر ایرانی و خارجی و دارای خدمات پس از فروش مناسب انتخاب و به بازار عرضه میدارد تا ضمن پاسخگویی به سلیقه های متفاوت جامعه، نقشی در بهبود کیفیت زندگی نیز بر عهده گرفته باشد.
آگاهی و احساسات شما مشتریان عزیز نسبت به تنوع کیفیت،به روز بودن محصولات جهت رسیدن به محصولی دلخواه و لایق زندگی شما و همچنین تجربه چالش های جدید در زندگی با هیجانی متفاوت، همواره دغدغه اصلی ما مدیران ناومال بوده و هدف ما این است که هزینه هایی که برای خرید محصولات خانگی و دیجیتال متقبل می شوید، تغییرات مثبت و جذابی را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.
دفتر مرکزی این فروشگاه در شهرستان سردشت واقع شده و خدمات آن هم به صورت فیزیکی و هم مجازی برای شما عزیزان قابل ارائه می باشد.


زنگی خوب یافتنی نیست بلکه ساختنیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *