بلاگ, مقالات برندها

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار “نهایت امنیت، سلامت و آرامش” در زمینه تولید محصولات و لوازم آشپزخانه و با سبدی متنوع از کالاهای جورواجور و کاربردی پا به عرصه‌ی رقابت گذاشت. این برند، خوشبختانه تاکنون توانسته به این هدف که تماما در جهت آسان سازی زندگی و حفظ سطح زندگی با کیفیت و پر از امنیت و آرامش برای مشتریان و مصرف کنندگان است پایبند باشد.

محصولات ناسا هر ساله در حال ارتقا و به روز شدن هستند به طوری که این برند، هر ساله محصولات بیشتر، با کیفیت تر، و با امکانات بیشتری را به سبد محصولات خود اضافه می کند تا این محصولات بتوانند متناسب با نیازهای نوظهور مصرف کنندگان و در جهت رفع نیازهای آنها باشند. با ناومال باشید تا در این مقاله به معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC بپردازیم.

 

معرفی برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 

برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

شرکت ناسا همیشه مشتریان خود را در راس بیزینس خود قرار می دهد و اعتقاد دارد که بدون مشتریان راضی و خشنود هر بیزینسی محکوم به فنا است و دیر یا زود از حافظه ها محو می شود.

از این رو شرکت ناسا رضایت و خشنودی مشتریان و مصرف کنندگان خود را اولویت هر چیزی قرار می دهد و یکی از اهداف آنان نیز افزایش مشتری های وفادار به مجموعه خود و رفع نیازهای آنهاست.
شرکت ناسا اعتقاد دارد مشتریانی که از محصولات و خدمات شرکت ما استفاده کرده اند و راضی بوده اند بهترین بهره و دستاورد چندین ساله ماست که این دستاورد با هیچ سودی قابل جایگزین نخواهد بود.

 

 

جاروبربرقی های برند ناسا الکتریک nasa electric

جارو برقی های برند ناسا الکتریک
nasa electric

 

گارانتی محصولات آشپزخانه برند ناسا الکتریک

محصولات آشپزخانه برند ناسا علاوه بر تنوع و زیبایی و به روز بودن محصولات، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشند تا مشتریان با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی بتوانند محصولات ناسا را خریداری کرده و سال های سال استفاده کنند.

کلیه محصولات آشپزخانه ناسا (چه محصولات برقی و چه محصولات غیر برقی) دارای 18 ماه گارانتی (543 روز) و 5 سال (1820 روز) خدمات پس از فروش دارند.

گارانتی دار کردن محصولات یکی از مهمترین وظایف شرکت ها جهت احقاق حقوق مصرف کنندگان و احترام به آنهاست. با گارانتی دار کردن محصولات این دیدگاه در ذهن مشتریان ایجاد می شود که حقوق آنها به رسمیت شناخته شده و رضایت و خشنودی آنان نیز در نظر گرفته شده است.

از طرفی، امروزه تمام مصرف کنندگان ترجیح می دهند وسایل و لوازمی (مخصوصا وسایل برقی) را خریداری کنند که دارای گارانتی باشند و اولین سوالی که از فروشندگان محصولات و کالاها می پرسند این است که آیا محصولاتشان گارانتی دارد هستند یا نه؟

لوازم خانگی ناسا چندین سال است که در حوزه لوازم خانگی آشپزخانه در ایران فعالیت می کند و در طی این چند سال توانسته نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و در جهت رفع نیازهای آنان اقدامات بسیاری بردارد.

محصولات ناسا الکتریک در ایران آنقدر شناخته شده و معروف هستند که دیگر نیازی به توضیحات اضافه نداشته و این برند توانسته است در مدت زمان کوتاهی در اذهان این مردم جا خوش کند و به یک برند خوشنام و معروف در زمینه تولید لوازم خانگی تبدیل شود.

شرکت ناسا به خدمات پس از فروش بسیار توجه ویژه ای کرده به طوری که اعتقاد دارد تولید لوازم خانگی بدون خدمات پس از فروش دره ای اهمیت ندارد و لوازم خانگی کلا حول خدمات پس از فروش بعد از خرید محصول می چرخند.

از آنجایی که لوازم خانگی در منزل، جزو لوازمی هستند که زود به زود توسط مشتریان تعویض نمی شوند مگر خرابی و نبود قطعات منجر به تعویض محصول و جایگزین کردن کالا با کالای دیگر توسط مشتری شود.

 

 

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 

خدمات پس از فروش محصولات آشپزخانه برند ناسا الکتریک

از این رو شرکت ناسا مشتریان خود را بعد از خرید محصولات رها نکرده و تعهد داده است تا 5 سال بعد از خرید، بدون هیچ نگرانی قطعات مصرفی کلیه محصولات را تامین کند و در بازار در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

برند ناسا به خاطر تعهد 5 ساله ای که با مشتریان خود دارد به شدت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

خدمات پس از فروش و تعهدات شرکت ناسا شامل موارد زیر است که با توجه به نیاز و رفتار مشتریان انتخاب شده اند.

 • تامین قطعات مصرفی و در دسترس بودن تمامی قطعات
 • کیفیت درجه یک محصولات
 • تعمیر کالا
 • پاسخگویی مطمئن
 • نمایندگان فعال در سراسر کشور

 

ناسا خدمات پس از فروش خود را در سراسر ایران و تمامی شهرها ارائه می دهد و نیازهای هیچ نقطه ای از کشور عزیزمان را بی پاسخ نمی گذارد چرا که یکی از دغدغه های آن خدمت رسانی درست به مشتریان و کسب رضایت آنهاست. از این رو هر شخص می تواند به خدمات پس از فروش ناسا در شهر خود مراجعه کرده و خدمات و آموزش کافی و لازم را با صرفه جویی در وقت و هزینه خود دریافت نماید.

برای بسیاری از برندهای موجود در بازار، بعد از آسیب وارد شدن یا خراب شدن دستگاه، شما نمی توانید قطعات آن را در بازار تهیه کرده و آن را تعمیر کنید، یا قطعات آن به سختی یافت می شوند و شما به خاطر خراب شدن یک قطعه گاها ناچیز، مجبور به تعویض کل دستگاه شده و هزینه های زیادی برای خرید مجدد محصول به شما تحمیل خواهد شد.

اما برخی از برندهای محبوب مثل برند آلمانی ناسا الکتریک و برند ایتالیایی دلمونتی، بعد از خرید، مشتریان خود را تنها نگذاشته و تعهد کرده اند که برای سالیان متوالی نیز ( ناسا 5 و دلمونتی 10 سال) قطعات مصرفی و مورد نیاز را برای مشتریان تامین کرده و به آسانی در دسترس مشتریان قرار دهند.

 

معرفی برند لوازم خانگی آلمانی ناسا الکتریک

معرفی برند لوازم خانگی آلمانی ناسا الکتریک

 

محصولات آشپزخانه ناسا متناسب با سلیقه بانوان ایرانی

ناسا علاوه بر توجه بسیار به کیفیت و دوام قطعات و بدنه محصولات خود بسیار دقت کرده تا در زمینه طراحی و شکل ظاهری نیز محصولاتش را آپدیت و متناسب با سلیقه روز مصرف کنندگان قرار دهد.

از این رو ناسا همواره سعی کرده است تا اقدام به استفاده از آخرین تکنولوژی روز مراکز تحقیقاتی اروپایی کند و محصولاتش را همواره به روز، زیبا، بادوام، با امنیت بسیار بالا، و با طراحی منحصر به فرد و خاص نگه دارد.

طراحی کلیه محصولات ناسا بسیار ظریف و زیبا و از شکل ظاهری منحصر به فرد با رنگ و ظاهر چشم نوازی برخوردار هستند.

جهت ساخت محصولاتی به روز با امنیت بالا، دوام زیاد همراه با زیبایی در طراحی و آسودگی خاطر در استفاده، می باشد تا بانوان جوان و مشکل پسندی که خواهان محصولات خاص و متفاوت هستند به این مهم نائل آیند.

 

محصولات ناسا الکتریک ساخت کدام کشور است؟

جا دارد در اینجا به سوال مشتریان عزیزی که پرسیده بودند برند ناسا ساخت کدام کشور است؟ پاسخ داده و بیوگرافی این برند محبوب را به طور کامل ارائه دهیم. برند ناسا الکتریک با هدف تولید لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه در سال 1990 در کشور آلمان شروع به فعالیت کرد و پا به عرصه رقابت جهانی گذاشت.

در مدت زمان بسیار کمی این برند بسیار معروف گشت و محصولات و خدمات آن در سراسر جهان مشتریان محبوب خود را یافت و حتی در دل خاورمیانه نیز آوازه شهرت و محبوبیت آن پخش شد.

تا سرانجام در سال ۲۰۱۱ شرکت چینی به نام YIWA NANO trading به همراه جمعی از پژوهشگران و متخصصان آلمانی، واحدی را برای پژوهش و تکنولوژی در حوزه لوازم خانگی و محصولات آشپزخانه ایجاد نمودند. در نهایت امروزه برند ناسا الکتریک، در کشور چین و با تکنولوژی آلمانی تولید می شود. پس محصولات برند ناسا الکتریک ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشور آلمان هستند.

 

معرفی برند لوازم خانگی آلمانی ناسا الکتریک

معرفی برند لوازم خانگی آلمانی ناسا الکتریک

 

تاریخ ورود محصولات ناسا الکتریک به ایران

بعد از مدت زمان اندکی برند ناسا الکتریک شهرت جهانی پیدا کرد و به سرعت وارد بازارهای نوپای خاورمیانه از جمله ایران شد. برند ناسا الکتریک در سال 1392 وارد کشور شد و علامت تجاری خود را در حوزه لوازم خانگی و محصولات آشپزخانه به ثبت رسانید.

از آن پس محصولات ناسا به صورت قانونی از مبادی رسمی کشور وارد کشور شد و 8 سال است که در ایران محصولات آن به فروش می رسد و در این مدت کم مورد پسند شدید بانوان ایرانی قرار گرفته است.

 

محصولات برند ناسا الکتریک

محصولات آشپزخانه این برند، بسیار متنوع و با کارکرد متفاوت، با طراحی و ظاهری زیبا بوده و بالغ بر 250 محصول مهم و کاربردی آشپزخانه می باشد. لیست محصولات سبد ناسا الکتریک از بین سایر برندهای موجود در کشور متنوع ترین و بیشترین محصولات را داشته و محصولات آن روز به روز در حال ارتقا و پیشرفت هستند.

محصولات آشپزخانه ناسا به دو گروه محصولات برقی و محصولات غیر برقی و محصولات ریز و درشت زیر تقسیم می شوند. اگر نوعروس هستید و می خواهید برای جهیزیه خود لوازم ریز و درشت آشپزخانه انتخاب کنید، برند ناسا پیشنهاد بسیار خوبی برای شما می تواند باشد چرا که تنوع بی نظیری از محصولات همراه با کیفیت عالی و طراحی فوق العاده در انتظار شما خواهد بود.

 

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 

از جمله محصولات مهم و کاربردی ناسا الکتریک می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

 • محصولات آشپزخانه غیر برقی ناسا الکتریک

 

 • محصولات آشپزخانه برقی ناسا

 

 

 

 

  • سایر محصولات

 

 

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 

تنوع زیاد هنگام تولید محصولات و توجه به نیاز مشتریان

برند ناسا هنگام تولید محصولات خود به سلیقه و نیاز مشتریان بسیار توجه کرده و آنها را در راس هدف خود قرار داده است.

برای مثال محصولات ناسا الکتریک با حجم ها و لیترها، توان و انرژی مصرفی مختلفی تولید شده اند که مشتریان متناسب با نیاز خود و جمعیت خانواده هایشان مناسب ترین، کم هزینه ترین و کم مصرف ترین وسیله را انتخاب کنند.

همینطور بعضی از لوازم چند کاره، بعضی دو کاره و بعضی تک کاره هستند تا مشتریان متناسب با نیازشان اقدام به خرید کنند این اقدام باعث می شود هم وسیله انتخابی از طول عمر بالایی برخوردار باشد و هم هزینه اضافی هنگام خرید به مشتریان تحمیل نشود.

 

لوازم خانگی ناسا الکتریک متناسب با استانداردهای اروپا و سازگار با طبیعت

محصولات آشپزخانه شرکت آلمانی ناسا الکتریک، از نظر استانداردهای جهانی بسیار سطح بالا بوده و در ساخت تمامی وسایل برقی خود به مصرف انرژی و استاندارد های حفظ محیط زیست اهمیت بسیاری داده و در کلیه لوازم برقی خود این استانداردها را رعایت کرده است. از این رو دوستداران طبیعت و محیط زیست می توانند با خیال راحت از محصولات این شرکت استفاده کنند

کلیه محصولات برقی ناسا متناسب با استانداردهای اروپا تولید شده اند و قدرتمند و کم مصرف بوده و در مصرف برق بسیار بهینه عمل می کنند.

 

جاروبربرقی های برند ناسا الکتریک nasa electric

جارو برقی های برند ناسا الکتریک
nasa electric

 

تولید محصولات خانگی پیشرفته با طول عمر بسیار بالا توسط شرکت ناسا

امروزه اکثر سیستم ها و دستگاه های تولید شده دیجیتالی هستند شرکت ناسا نیز مثل اکثر برندهای معتبر جهانی از این خلاقیت و نوآوری بهره برده و محصولات خود را از حالت مکانیکی خارج کرده و آنها را به سیستم های کنترلی دیجیتالی بسیار پیشرفته و فوق حرفه ای مجهز ساخته است.

محصولات این برند روز به روز در حال ارتقا و پیشرفت، متناسب با آخرین پیشرفتهای تکنولوژی قرن هستند. به طوری که روز به روز محصولات ارتقا یافته تر از نظر کارایی و تکنولوژی به سبد محصولات این برند اضافه می شود.

باید بدانید که دکمه های مکانیکی به نسبت دکمه های لمسی دیجیتالی از طول عمر کمتری برخوردار هستند چرا که در دکمه های مکانیکی استهلاک بیشتر بوده و امکان خراب شدن آنها بیشتر از پنل های لمسی دیجیتالی است. همچنین اگر بخواهیم به اصول نظافت پایبند باشیم باید بگوییم که تمیز کردن دکمه های مکانیکی به نسبت دکمه های لمسی بسیار دشوارتر است.

هنگام استفاده از این دکمه ها باید دقت بیشتری داشت برای مثال هر گاه ذرات ریز چربی و گرد و غبار به داخل آن نفوذ کند تمیزی آن را مشکل خواهد کرد. اما در پنل های لمسی این مشکلات وجود ندارد و فقط با کشیدن یک دستمال مربوط به راحتی می توان آن ها را تمیز و مثل روز اول خود براق کرد. همینطور دکمه های مکانیکی به نسبت دکمه های لمسی از طول عمر پایین تر و کیفیت کمتری برخوردار هستند.

 

شکل ظاهری محصولات، مطابق با آخرین متدهای طرح و مد اروپا

امروزه شکل و طرح ظاهری بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته به گونه ای که قبل از خرید محصولات و لوازم خانگی، هماهنگی و هارمونیک بودن آنها با دکوراسیون داخلی منزل در اولویت قرار می گیرد.

از این رو برند ناسا محصولات و لوازم خود را با رنگ های استیل نقره ای، مشکی و سفید طراحی کرده است که با تمام طرح ها و دیزاین ها بتوانند هماهنگ شوند و ظاهر جذاب و شکیلی به محیط بدهند و هم در کنار آنها بتوان از سایر رنگ های شاد و متنوع گرم و سرد استفاده کرد و ظاهری شاد و محیطی گرم برای منزل آفرید.

 

معرفی برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 

جنس بدنه محصولات برند ناسا الکتریک

جنس بدنه محصولات ناسا از استیل ضد زنگ بسیار بادوام در برابر رطوبت و پلاستیک فشرده مقاوم در برابر حرارت و خط و خش و … یا ترکیبی از استیل و پلاستیک است.

ترکیب استیل و پلاستیک علاوه بر مقاومت و دوام فوق العاده زیاد و افزایش طول عمر محصولات، از نظر سلامتی نیز هیچ گونه عوارضی نداشته، همینطور ظاهری بسیار زیبا و شکیل هم به محصولات می دهد.

 

پلاستیک به کار رفته در محصولات آشپزخانه ناسا

پلاستیک به کار رفته در بدنه محصولات ناسا بسیار با کیفیت و از پلاستیک های بسیار مرغوب زیر می باشد.

 • پلاستیک ABS
 • پلاستیک PP
 • پلاستیک PC
 • پلاستیک AC

 

پلاستیک ABS

این پلاستیک از مقاومت بسیار بالایی در برابر خط و خش و ضربه برخوردار است از این رو شرکت ناسا، قسمت هایی از بدنه محصولات را که بیشتر در معرض ضربه و خط و خش هستند را از این پلاستیک بادوام ساخته است.

 

پلاستیک PP

این پلاستیک به گونه ای است که در برابر حرارت و گرما بسیار بادوام بوده و تغییر شکل نمی دهد. از این رو قسمت هایی از بدنه محصولاتی که بیشتر در معرض گرما و داغ شدن هستند از جنس این پلاستیک هستند.

 

معرفی برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

معرفی برند لوازم خانگی ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 

پلاستیک PC و AS

در محصولاتی که از نظر بهداشتی و سلامتی حساسیت بالاتری دارند و مواد غذایی با پلاستیک به کار رفته در آنها، با همدیگر در معرض دما قرار می گیرد از این نوع پلاستیک استفاده شده است.
این پلاستیک از نظر بهداشتی و سلامتی بسیار بالا بوده و خطری نداشته و سلامتی افراد را تهدید نمی کند

بیشتر بخوانید: برترین برند های لوازم خانگی خارجی

جمع بندی

از مشتریان و کاربران عزیز درخواست می کنیم که اگر تجربه خرید محصولات خانگی شرکت ناسا الکتریک را داشته اند، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا کاربران بهتر و با اطمینان بیشتری بتوانند خرید کنند.

تمام سوالات خود در مورد کلیه لوازم خانگی شرکت ناسا را در قسمت نظرات، از ما بپرسید، با کمال میل پاسخگوی تمام سوالات شما خواهیم بود.

ما قصد داشتیم در این مقاله به معرفی برند ناسا الکتریک پرداخته و شما را با محصولات و خدمات برند ناسا آشنا کنیم همچنین خلاصه ای از تاریخچه برند ناسا الکتریک را به شما معرفی کردیم امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده و برای شما مفید واقع شده باشد.

بازگشت به لیست

2 نظر در “معرفی برند ناسا الکتریک NASA ELECTRIC

 1. علی گفت:

  سلام محصولات ناسا ساخت چه کشوریه؟

  1. moloudi گفت:

   سلام دوست عزیز محصولات ناسا ساخت کشور آلمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.