درباره ناومال

فروشکاه اینترنتی ناومال، علاوه بر استقبال از نظرات شما عزیزان، جویای نظرات شخصی، دیدگاه ها، نیازها و انتقادات تمامی مراجعین عزیز می باشد.

یکی از سیاست های فروشگاه اینترنتی ناومال، استقبال از تمامی انتقادات و پیشنهادات و درخواست های مشتریان و مراجعین خود، می باشد؛ زیرا که باور داریم پیشرفت و ترقی تنها زمانی حاصل می شود که نواقص و نقد هایی که به ما وارد می شود را به گوش سپرده و در جهت رفع یا کاهش آن ها، گام برداریم.

قطعا هیچ مجموعه ای عاری از خطا و اشتباه نیست. برخی خطاها و اشتباهات از روی عدم آگاهی و عدم اطلاع است و برخی هم از روی عادت های اشتباه هستند.

اما کسی پیروز خواهد بود که در راستای رفع آن ها و آگاهی پیدا کردن نسبت به آن ها گام بردارد. در همین راستا فروشگاه اینترنتی ناومال، علاوه بر استقبال از نظرات شما عزیزان، نقدها و پیشنهادات شما را با آغوش باز پذیرفته و جهت پیشرفت کار خود و خدمات رسانی بهتر به تمامی مشتریان ناومال، به تک تک آن ها ترتیب اثر داده و از تمامی مشتریان و بازدید کنندگانی که ما را در این امر یاری می رسانند، تقدیر و تشکر می نماید.

آگاهی و احساسات شما مشتریان عزیز نسبت به تنوع کیفیت،به روز بودن محصولات جهت رسیدن به محصولی دلخواه و لایق زندگی شما و همچنین تجربه چالش های جدید در زندگی با هیجانی متفاوت، همواره دغدغه اصلی ما مدیران ناومال بوده و هدف ما این است که هزینه هایی که برای خرید محصولات خانگی و دیجیتال متقبل می شوید، تغییرات مثبت و جذابی را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

دفتر مرکزی این فروشگاه در شهرستان سردشت واقع در استان آذربایجان غربی می باشد و خدمات آن هم به صورت فیزیکی و هم به صورت مجازی برای شما عزیزان قابل ارائه می باشد.

از دریافت انتقادات و پیشنهادات شما به هر دلیلی خوشحالیم. پیغام خود را همین الان برای ما ارسال کنید.

  شماره تلفن و ایمیل:

  تلفن ثابت: 04444337292

  موبایل (منصور خزالی): 09388934548

  تلگرام و واتس اپ (منصور خزالی) : 09388934548

  موبایل (عبدالباسط حمزه پور): 09147167195

  ایمیل: info@naw-mall.com

  آدرس:

  استان آذربایجان غربی، شهرستان سردشت، خیابان وحدت، پاساژ پوری، طبقه اول

  ساعات کاری:

  در تمامی ساعات کاری فروشگاه با افتخار پاسخگوی پیام های دریافتی شما هستیم.

  ساعات کاری از شنبه تا پنج شنبه، 9 صبح تا 17:30 بعد از ظهر