بلاگ, مقالات لوازم شخصی

سشوار خوب چه مارکیه؟ بهترین مارک سشوار چرخشی

بهترین مارک سشوار

سشوار یکی از لوازم الکتریکی شخصی است که برای خشک کردن و حالت دادن موی سر به کار می‌رود. که با توجه به اهمیت آن به یکی از پرکاربردترین لوازم شخصی تبدیل شده است. سشوارها از ۲ بخش عمده یعنی یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت ساخته شده است. ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم سشوار خوب چه مارکیه؟ و بهترین مارک سشوار چرخشی در ایران را به شما معرفی کنیم. همچنین پرفروش ترین سشوار را به شما نشان دهیم لطفا تا آخر مقاله همراه ما باشید.

سشوارها ممکن است دارای یک المنت حرارتی باشند که می‌توان آن را همزمان  با کارکرد موتور سشوار، روشن یا خاموش کرد و بدین وسیله هوای خروجی سشوار را سرد یا گرم می کنند. همچنین در برخی از مدل‌ها امکان تنظیم سرعت موتور و در نتیجه سرعت دمش هوا نیز وجود دارد.

سشوار ها یکی از مهم ترین وسایل آرایشی می باشد که هم برای آقایان و هم خانم ها الزامی است زیرا یکی از مهم ترین وسایل آرایشی بشمار می رود که برای حالت دادن به مو و خشک کردن آن نقش بسزایی را ایفا می کنند.

 

معرفی چند مورد از بهترین و پر فروش ترین سشوارها

سشوار خوب چه مارکیه؟

سشوار و تاریخچه آن

سشوار یا همان (Sèche-cheveux) یک کلمه فرانسوی به معنی خشک کردن موی سر است. می گویند که اولین سشوار توسط یک آرایشگر ماهر و خلاق فرانسوی ابداع شده که البته شکل و شمایل و ویژگی های آن با سشوارهای امروزی بسیار متفاوت بود.

اولین سشوار ساخته شده توسط این شخص بسیار بزرگ و غیر قابل حمل بود و دارای محفظه بزرگی بود که شخص برای خشک شدن موهایش سرش را داخل همین محفظه قرار می داد. گرمای دستگاه هم به وسیله حرارت گاز که از طریق یک لوله به داخل محفظه هدایت می‌شد و موجب خشک شدن موهای سر می گردید.

سپس با پیشرفت تکنولوژی کم کم سشوارها از این حالت بسیار ساده، فاصله گرفته و شکل و شمایل امروزی به خود گرفتند و قابل حمل و سبک و جمع و جور شدند.

اولین سشوار ها که تا حدودی شبیه سشوارهای امروزی بودند برای اولین بار توسط شرکت وایت کراس ساخته شدند که البته بسیار سنگین و نزدیک به یک کیلو وزن داشتند که به خاطر وزن سنگینشان کار کردن با آنها بسیار سخت بود.

از جهتی این سشوارها بسیار داغ شده و گاهی هم موجب اتصالات برق می شدند که ممکن بود گاها خطراتی را برای استفاده کنندگان به همراه داشته باشد.

یکی از مهمترین تغییرات سشوارها در عصر امروزی تغییر بدنه فلزی آنها به بدنه پلاستیکی بود که هم وزن بسیار سبکی داشتند و کار کردن با آنها راحت تر بود و همینطور خطر

اتصالات برق را هم به دنبال نداشت.
کم کم با پیشرفت تکنولوژی امروزی، صدها مدل سشوار با توانایی‌ها و حالت‌های تنظیم مختلف دارای موتورهای فوق حرفه ای برای خشک کردن و حالت دادن به موی سر ساخته و روانه‌ی بازار شدند.

 

طرز کار شسوارها

سشوارها به این روش کار می کنند که جریان برق و انرژی اکتریکی را گرفته و تبدیل به انرژی گرمایی می کنند. در درون سشوارها یک سیم پیچ فلزی وجود دارد که بر اثر عبور جریان الکتریکی از آن داغ شده و در پشت سشوار هم یک فن کوچک وجود دارد که وقتی سشوار روشن می شود بعد از گدشت مدت زمان اندکی سیم پیچ فلزی داغ شده و گرمای حاصله از آن به وسیله فن به بیرون از سشوار هدایت شده و موجب خشک شدن موها و گرفتن رطوبت آنها توسط همین هوای گرم می شود.

 

 

 

معرفی چند مورد از بهترین و پرفروش ترین سشوارها

پرفروش ترین سشوار

 

انواع مختلف سشوارها در بازار بسیار زیاد هستند که شامل:

 • سشوار برس‌دار چرخشی (گردان)
 • سشوار برسی غیر چرخشی (حالت‌دهنده مو)
 • سشوار پایه‌دار سشوار حرفه‌ای (آرایشگاهی)
 • سشوار خانگی
 • سشوار نیمه حرفه‌ای
 • سشوار دیواری
 • سشوار مسافرتی
 • سشوار صنعتی

در ادامه متن شما را بیشتر با انواع انواع شسوارها  آشنا خواهیم کرد.

 

همچنین سشوارها بر اساس توان، اندازه و ویژگی های مختلف به سه دسته زیر نیز تقسیم بندی می شوند:

 • خانگی
 • نیمه حرفه ای
 • حرفه ای

 

شسوارهای حرفه‌ای

این مدل ها کمی متفاوت تر از مدل های دیگر می باشد و بیشتر آرایشگر های حرفه ای از آن استفاده می کنند و از نظر قیمت نیز دارای قیمت بیشتری نسبت به مدل های دیگر می باشد.

مدل های حرفه ای به سرعت و به راحتی به موهای شما حالت می دهند و با استفاده از این مدل همانند آرایشگرهای حرفه ای خواهید توانست موهای خود را به بهترین حالت سشوار کنید پس ظاهری آراسته موهای خود را بدون رفتن به آرایشگاه در خانه تجربه کنید تجربه ما اثبات کرده است که حتما با خرید سشوار حرفه ای و استفاده از مدل های پیشرفته و حرفه ای رضایت کامل را نسبت به آرایش موهای خود خواهید داشت.

شسوارهای خانگی

این مدل در مقایسه با مدل های دیگر دارای توان کم، سرعت کم، حرارت کم و تنظیمات ساده می باشد که بیش تر برای خشک کردن موها کاربرد دارد و هرچند که قیمت ارزان‌تری دارند اما توصیه نمی کنیم برای خرید سشوار، این مدل ها را خریداری کنید زیرا بیشتر شبیه اسباب بازی کودکانه هستند تا سشوار با عملکرد عالی.

 

سشوارهای نیمه حرفه‌ای

سرعت متوسط و حرارت متوسط و تنظیمات آن نسبت به مدل های خانگی بیشتر است و از نظر قیمت نیز کمی با آن تفاوت دارد و از قیمت بالاتری برخوردار است.

 

در خرید سشوار قدرت (توان) سشوار را در نظر بگیرید

قدرت سشوار برای ما تعیین می کند که محصول ما چقدر قوی و پرسرعت بوده است. هرچه توان سشوار (که با عدد وات معرفی می‌شود) بالاتر باشد می‌تواند با سرعت بیشتری موهای شما را خشک کند.

مدل‌های با توان کمتر ارزان تر هستند و در اغلب موارد به دلیل عدم کارایی مناسب دوباره اقدام به خرید سشواری با توان بالاتر می کنید به طور کلی حداقل توان مناسب برای یک سشوار ۱۵۰۰ وات و بیشتر می باشد و هنگام خرید سشوار به قدرت آن توجه ویژه ای داشته باشید.

 

سشوارهای حرفه ای با توان ۲۰۰۰ وات

اگر موهای ضخیم و پر حجم دارید بهتر است از سشوارهای با توان مصرفی ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ وات استفاده کنید. این مدل‌ها به سشوار حرفه ای معروف هستند و در آرایشگاه‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پس با خرید سشوار با توان بالا به کیفیت سشوار کشیدن یک آرایشگاه در خانه خود خواهید رسید.

 

 

معرفی چند مورد از بهترین و پر فروش ترین سشوارها

سشوار خوب چه مارکیه؟

مدل با تنظیمات حرارتی و سرعت متنوع را انتخاب کنید

تا اینجا درباره قدرت و وزن و چند ویژگی دیگر در خرید سشوار صحبت کردیم، حالا نوبت آن رسیده که در مورد مدل آن ها کمی با دقت نظر داد و مدلی را انتخاب کنید که دارای حرارتی متنوعی داشته باشد زیرا موهای همه افراد مانند یکدیگر نیست مثلاً برخی افراد دارای موهای نازکی هستند پس باید از درجه حرارت کم برای سشوار کردن موهای خود استفاده کرد و برخی دیگر دارای موهای ضخیم و خیس می باشند باید از درجه حرارت زیاد تری استفاده کنند و برای موهای معمولی باید از درجه حرارت متوسط استفاده کرد.

در هنگام خرید به وزن سشوار توجه کنید

در خرید سشوار علاوه بر قدرت، و توان باید توجه ای ویژه ای به وزن آن داشته باشید و سشواری را انتخاب کنید که دارای وزن سبک تر می باشد چون سبکی آن باعث می شود که هنگام سشوار کردن موهای خود در دراز مدت به توانید با کمال راحتی و بدون خستگی موهای خود را سشوار کرده و به بهترین حالت فرم دهید. و بهترین وزن برای سشوارها 500 کیلوگرم می باشد.

 

معرفی سشوار های پرفروش بازار

سشوار ها در انواع مختلفی وارد بازار شده اند و خرید آن نیز بستگی به نیاز شما دارد سشوار هایی که در آرایشگاه ها مورد مصرف قرار می گیرد معمولاً کمی پیشرفته تر و با کیفیت تر از سشوارهای معمولی هستند پس با توجه به این که دارای امکانات بیشتری هستند از لحاظ قیمت نیز دارای قیمت بیشتری هستند.

پس هنگام خرید سشوار ها اول بودجه ای برای خرید آن تعیین کنید و بعد اقدام به خرید آن نماید سشوار ها در انواع مختلف ساخته شده اند و با توجه به امکانات و کیفیت شان تقسیم بندی شده اند و هنگام خرید وسایل برقی ابتدا باید به کشور سازنده آن نیز توجه کنید بعد اقدام به خرید کنید. حال شما را با بهترین و پرفروش ترین نوع سشوارها آشنا می کنیم تا با خیالی راحت تر بتوانید آن ها را انتخاب کنید.

 

بهترین مارک سشوار پرومکس 5000 وات Promax MA-4960

این محصول یک سشوار حرفه ای از برند پرومکس است که قدرت و توان آن برابر 5000 وات است. سشوار پرومکس مدل MA4960 دارای وزن سبک، طراحی زیبا و خوش دستی می باشد. این دستگاه دارای قدرت زیاد و خروجی باد سرد و گرم بوده و به طوری که توانسته تمامی نیاز های کاربران را برآورده سازد.

موتور این دستگاه از نوع موتور های سنگین AC بوده که به استفاده مداوم بدون نیاز به خاموشی شناخته شده اند. و با سرعت و حرارت مناسبی که دارد توانسته عملکرد شما سریع تر کند. در نتیجه در مدت زمان کوتاهی می توانید مو های خود را خشک کنید و یا حالت دهید.

در این سشوار حرفه ای می توان تنظیمات خروج هوا را در سه حالت سرد و گرم و تنها باد تنظیم نمود. همچنین از 2 سطح خروج باد سریع و متوسط برخوردار می باشد.

این دستگاه از منبع انرژی 220-240 ولت با فرکانس 50/60 تغذیه کرده و دارای دو شاخه با کیفیت و مناسب است. و علاوه بر موارد ذکر شده دارای بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده می باشد که بسیار مقاوم بوده به طوری که در برابر افتادن و حراش مقاومت خود را نشان داده است. و از ترکیب رنگ قرمز و مشکی براق برای بدنه آن استفاده کرده اند که نمای جذاب و زیبا را به محصول بخشیده است.

 

سشوار پرومکس 5000 وات Promax MA-4960

سشوار پرومکس 5000 وات Promax MA-4960

 

نقاط قوت سشوار پرومکس 5000 وات Promax MA-4960 در یک نگاه

 • طراحی ارگونومیک
 • دارای عملکرد حرفه ‌ای
 • مجهز به موتور قدرتمند AC
 • توان و قدرت بالا
 • توان 5000 وات
 • ولتاژ 220 240 ولت
 • قابلیت تنظیم گرما
 • قابلیت تنظیم سرعت
 • تولید باد سرد
 • وزن سبک و صدای نسبتاً کم
 • دارای حلقه آویختن

 

 مشاهده چند نمونه سشوار خوب و با کیفیت

 

سشوار حرفه ای انزو مدل ENZO EN-3001

این سشوار ساخت کشور ایتالیا است و دارای بدنه استیل ضد ضربه با دسته پلاستیک فشرده سیاه رنگ و با داوام است که می تواند توجه هر کسی را به خودش جذب کند. بر روی دسته سشوار انزو مدل ENZO EN-3001 سه کلید وجود دارد.

کلیدی آبی رنگ دکمه ضامن بوده و کلید زیر آن برای روشن و خاموش کردن دستگاه و انتخاب وضعیت باد که شامل دو دور کند و سریع است، مورد استفاده قرار می گیرد. آخرین کلید مخصوص تنظیم درجه حرارت سشوار است که شامل حرارت نرمال، گرم و داغ می باشد. و دارای یک فیلتر برای خنک کردن سشوار قرار داده شده است. برای حفظ قدرت باد سشوار می توانید هر چند وقت یک‌ بار فیلتر هوای آن را تمیز کنید.

فیلتر هوا به ‌آسانی به شکل چرخشی از انتهای سشوار باز می شود و قابل شستشو می باشد سیم در نظر گرفته شده برای این سشوار کابل ژله ای بوده و دارای طول بسیار مناسب است.

 

سشوار استیلی و حرفه‌ای انزو مدل ENZO EN-3001

سشوار استیلی و حرفه‌ای انزو مدل ENZO EN-3001

 

این قابلیت کار با سشوار انزو را آسان کرده و محدوده حرکتی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین محل اتصال به بدنه دارای حلقه‌ای است که به کمک آن به راحتی می توانید سشوار را در هر جایی که دوست دارید، آویزان کنید.

موتور سشوار انزو مدل ENZO EN-3001، DC یا موتور سنگین بوده که دارای دو دکمه می باشد که یکی درجه حرارت و دیگری قدرت باد را کنترل می‌کند. این مدل سشوار حرفه‌ای بوده و به دلیل مقاومت بالایی که در برابر روشن بودن طولانی مدت دارد به شدت برای براشینگ و کار در آرایشگاه‌ مناسب می باشد. این سشوار با توان حرارتی 8000 واتی که دارد می تواند به هر مویی حالت ببخشد و موهای شما را در کمرین زمان ممکن خوش حالت و صاف کند.

 

ویژگی های سشوار استیلی و حرفه‌ای انزو مدل ENZO EN-3001

 • بدنه استیل و ضد ضربه
 • دارای دکمه خنک کننده
 • دارای موتور فوق سنگین AC
 • دارای قدرت 8000 وات
 • سه حالت گرمادهی
 • دارای نرم کننده‌ی یونی
 • جنس المنت سرامیکی
 • سرعت باد تا 110 کیلومتر در ساعت
 • قابلیت جداسازی فیلتر
 • بسیار کم صدا
 • دارای کیف مخصوص نگهداری

 

مشاهده سشوار حرفه‌ای انزو مدل ENZO EN-3001

 

سشوار جیپاس مدل GHD۸۶۰۱۷

سشوار جیپاس مدل GHD۸۶۰۱۷ با توان 2200 وات و امکان انتخاب 2 سرعت و 3 توان حرارتی، برای کاربری حرفه ای بسیار مناسب است. الکتروموتور این محصول از نوع DC  می باشد و دستگاه از سیستم عملکرد یونی نیز برخوردار می باشد که سبب افزایش درخشندگی و شادابی موها می شود و علاوه بر این به سلامت موهای شما نیز کمک می کند.

با فشردن یک شستی در کنار کلید های دستگاه می توان گرمایش را بطور موقت قطع کرد. این سشوار با داشتن توان مصرفی ۲۲۰۰ وات با بهترین بازده بهترین کیفیت و خدمات را به شما ارائه می دهد.

 

سشوار جی پاس مدل GHD۸۶۰۱۷

سشوار جی پاس مدل GHD۸۶۰۱۷

 

پس اگر می‌خواهید برای آرایشگاه تان سشوار بخرید ما سشوار جیپاس مدل GHD۸۶۰۱۷ را به شما پیشنهاد می کنیم به صورت کلی همیشه سعی کنید از سشوار با قابلیت تولید یون استفاده کنید.

حتی اگر برای مصارف خانگی نیز استفاده می کنید زیرا در کم ترین زمان ممکن موهای شما را خشک می کند که در نتیجه آسیب کمتری به موهای شما وارد می‌کند. که شرکت جی پاس توانسته با به کار بردن چنین ویژگی در ساخت سشوار افراد زیادی را برای استفاده از محصول جدیدش به خود جذب کند.

 

مزایای سشوار جیپاس مدل GHD۸۶۰۱۷

 • دارای فناوری یونی
 • دارای سرهای مختلف جهت پخش باد
 • دارای وزن سبک
 • داشتن قدرت موتوری 2200 وات
 • داشتن موتور dc

 

 مشاهده سشوار

 

سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736E

این سشوار ساخت شرکت بابلیس فرانسه می باشد این مدل از سشوار به دلیل قابلیت مفید و فراوان که دارند توانسته اند در بین مردم محبوبیت چشمگیری داشته باشند. سشوار بابلیس توانایی تولید یون را داراست و موتور آن از نوع DC است. این نوع موتور، سبک و کم صداست که در مقایسه با دیگر محصولات داشتن چنین موتوری یک ویژگی مثبت محسوب می شود.

قدرت موتور، 1000 وات می باشد و نوع DC، آن را برای استفاده در منزل مناسب می سازد. تولید باد سرد نیز یکی دیگر از ویژگی ها این مدل است که علاوه بر خشک کردن موها به لطافت و درخشندگی آن ها نیز کمک می کند.

 

سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736E

سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736E

 

فرآیند تولید یون در سشوار بابلیس مدل 2736E به حفظ چربی در تار مو کمک می کند در نتیجه در جریان سشوار کشیدن، آسیبی به مو وارد نمی شود. برای این محصول، در سه سری مختلف طراحی شده است.

یک سری برای صاف کردن مو با نام ارگونومیک و دو سری پیچی برای حالت دار کردن مو استفاده می شوند. اگر به دنبال سشوار با کیفیت و هزینه مناسب می گردید که به راحتی بتوانید در منزل از آن استفاده کنید ما به شما مدل سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736E موجود در سایت ناومال را پیشنهاد می کنیم.

 

 

 مشاهده سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736E

 

سشوار چرخشی مدل 2736SDE

این سشوار ساخت شرکت بابلیس فرانسه می باشد که با توجه به ویژگی ها برتر، این مدل سشوار طرفداران زیادی هم دارد. سری دندانه دار آن را برای صاف و خشک کردن مو ها به کار می برند.

برای حالت دار کردن و حجم دادن مو نیز از برس گرد 50 میلی متر و 20 میلی متر استفاده می شود. با توجه به این که سری ها از جنس سرامیک ساخته شده اند یکی از ویژگی ها آن ها مقاومت در برابر حرارت زیاد می باشد.

سرامیک موجود در سری ها باعث انتقال دما به صورت یکنواخت در تمام جهات می شود. چون این مدل سشوا وزن زیادی هم ندارد نگه داشتن آن با دست هنگام حالت دادن به مو ها کار شما را راحت تر می کند و هیچ گونه فشاری به مچ دست در اثر استفاده طولانی مدت وارد نمی کند.

 

سشوار چرخشی بابلیس مدل BABYLISS 2736SDE

سشوار چرخشی بابلیس مدل BABYLISS 2736SDE

 

 

ویژگی های سشوار چرخشی مدل 2736SDE

 • دارای سری دندانه دار
 • خوش دست
 • دارای وزن بسیار سبک
 • دارای جنس سرامیک

 مشاهده سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736SDE

 

سشوار چرخشی فیلیپس مدل ۸۱۲ 

دستگاهی دارای دو عدد سر و با کاربردی راحت است که به راحتی موهای شما را خشک کرده و به حالت دلخواه درمی آورد. در نتیجه به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های چرخشی موجود در بازار تبدیل شده است.

سشوار چرخشی فیلیپس مدل ۸۱۲ داری باد خنک، متوسط و داغ می باشد و شما با توجه به شرایط و جنس مو هایتان می توانید باد مناسب را انتخاب کنید. سشوار فیلیپس philips قابلیت چرخش به هر دو سمت را دارا می باشد.

این مزیت باعث می شود که مو ها در جهت خود، امکان حالت پذیری داشته باشند بدون آن که مجبور شوید به طور دائم جهت سشوار را تنظیم کنید. سشوار چرخشی فیلیپس مدل ۸۱۲ دارای یون منفی برای از بین بردن الکتریسیته ساکن می باشد.

 

سشوار چرخشی فیلیپس PH-812

سشوار چرخشی فیلیپس PH-812

 

بدنه PVC با دوام در کنار رنگ بندی مشکی طلایی، ظاهر مدرن و شیک این مدل سشوار را تشکیل داده است. سشوار چرخشی فیلیپس دارای برس های پلاستیکی از جنس مو بوده که اندازه قطر آن ها بسیار مناسب می باشد. بر روی بدنه سشوار دو نوع کلید کنترل کشویی و عملکرد کشویی دارد که برای روشن و خاموش کردن دستگاه و انتخاب وضعیت باد طراحی شده است.

فیلتر پشتی دستگاه مانع ورود اشیا ریز خارجی به موتور سشوار شده و به طولانی تر شدن عمر مفید دستگاه کمک بسیاری می کند. سیم در نظر گرفته شده برای این سشوار بلند و با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در محل اتصال می باشد.

این قابلیت کار با سشوار چرخشی فیلیپس PH-812 را آسان کرده و محدوده حرکتی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین بر روی قسمت انتهایی سیم یک حالت حلقه ای وجود دارد که به راحتی می توانید سشوار را به وسیله آن آویزان کنید.

 

ویژگی های سشوار چرخشی فیلیپس PH-812

 • طراحی ارگونومیک
 • بدنه PVC
 • چرخش در دو جهت
 • حالت دهی مو از ریشه برای تاثیرگذاری دو برابری
 • دارای یون منفی جهت حذف الکتریسیته ساکن
 • قابلیت تنظیم درجه حرارت در سه حالت خنک، گرم و گرم تر
 • قدرت بالا
 • قابلیت چرخش ۳۶۰درجه سیم

 

 مشاهده سشوار چرخشی فیلیپس PH-812

 

سشوار چرخشی برند انزو پروفشیونال

سشوار چرخشی برند انزوا ساخت شرکت انزو ایتالیا و مونتاژ چین می باشد. این مدل سشوار با تلفیق رنگ طلایی و سفید بیشتر دیده می شود. لولا مناسب سیم اجازه می دهد تا سیم به راحتی چرخش داشته باشد و هنگام استفاده از آن برای شما راحت تر باشد و از پیچ و تاب آن ممانعت به عمل می آورد.

طول سیم به 2.2 متر می رسد، طوری که به راحتی روی مو ها جولان می دهد دارای چرخش دو طرفه 360 درجه ای است اگر به دنبال خرید سشوار هستید بهتر است به دنبال با کیفیت ترین و بهترین برند موجود در بازار بروید.

 

سشوار چرخشی برند انزو پروفیشیونال

سشوار چرخشی برند انزو پروفیشیونال

 

زیرا استفاده از سشوار در طول چند سال برای شما یک تصمیم بلند مدت خواهد بود و چه بهتر که هم از لحاظ کیفیت و هزینه برای شما مقرون به صرفه باشد. در این بین، ما به شما سشوار چرخشی حرفه ای 4 کاره انزو مدل EN-748 پیشنهاد می کنیم.

از طرفی سری های مختلف این سشوارها با کاربرد ها و قابلیت ها متفاوتی دارد. وزن مناسب ENZO EN-748 6600 W Professional Hot Air Styler باعث شده که کار با آن بسیار خوشایند باشد طوری که در حین سشوار کشیدن، دست احساس خستگی نمی کند.

از طرف دیگر، توانایی تولید یون را داراست که هم مو ها را سریع تر خشک می کند و هم به مو ها راحت تر حالت می دهد. دکمه باد سرد نیز در این سشوار طراحی شده است که به مو ها درخشندگی و زیبایی خاصی می دهد و از وز و فر شدن مو ها تا حد زیادی جلوگیری می کند.

فناوری ThermoProtect دمای مطلوب برای خشک کردن مو و محافظت اضافی آن در برابر گرمای بیش از حد را فراهم می کند. و قدرت موتور در این سشوار 6600 وات می باشد.

 

ویژگی های سشوار چرخشی برند انزوا پروفشیونال 

 • دارای قدرت موتور 6600 وات
 • دارای فناوری یونی
 • دارای کنترل سرعت 4 حالتی
 • دارای جنسی سرامیکی
 • دارای قطر شانه ها 40/50 میلی متر
 • دارای طول سیم 2.2 متر
 • دارای دکمه کنترل کننده چرخش دو طرفه
 • دارای سیم گردان 360 درجه

 

 مشاهده سشوار چرخشی برند انزو پروفیشیونال

 

سشوار چرخشی Surker HB-820

این سشوار دارای سه کلید چرخشی است، دارای دو برس گرد با قطر 40 و 50 میلی‌متر، موتور 600 وات و قابلیت تنظیم سرعت باد در 2 حالت را دارد. از برس گرد این سشوار که رویه فلزی دارد برای خشک کردن یا حالت دادن مو ها استفاده می شود.

پوشش فلزی برس هنگام روشن شدن داغ می شود. برای این که سر داغ برس با پوست برخورد نکند و آسیبی به آن وارد نکند یک قطعه پلاستیکی عایق در انتهای آن قرار داده شده است. این برس گرد به وسیله کلید چرخشی که در دسته آن قرار دارد قفل یا آزاد می شود.

 

سشوار چرخشی سورکر مدل HB-820

سشوار چرخشی سورکر مدل HB-820

 

 

زیر این کلید چرخشی نیز یک کلید چرخشی بزرگ‌ تر به رنگ قرمز قرار دارد که با فشار دادن آن به طرفین، سر سشوار شروع به چرخیدن خواهد کرد سومین دکمه‌ چرخشی سشوار در پایین ‌ترین قسمت آن قرار دارد و دارای رنگ قرمز می باشد. برای روشن‌ کردن و تغییر سرعت باد در دو حالت از این کلید استفاده می‌شود. سیم برق این محصول نیز برای استفاده راحت تر حالت چرخشی دارد.

یک حلقه‌ پلاستیکی برای آویزان‌ کردن روی این قسمت چرخشی سشوار طراحی شده است. سنسور موجود در سشوار Surker HB-820 هنگامی داغ می شود که در حال چرخش است و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

بدنه‌ی سشوار مشکی براق است و عبارت سورکر به رنگ نقره‌ای روی آن حک شده است. از دیگر مزایای این سشوار چرخشی این است که به تنهایی می توان موها را به مدل دلخواه ارایش کرد.

 

ویژگی های سشوار چرخشی سورکر مدل HB-820 در یک نگاه

 • مصرف خانگی
 • قابلیت تنظیم 2 دما
 • قابلیت تنظیم 2 سرعت
 • دارای کلید 3 وضعیتی دما
 • دارای برس اضافی به قطر: 50 میلی متر
 • دارای حلقه آویختن
 • گردش دورانی شانه به چپ و راست با اشاره بر روی یک کلید
 • کابل گردان 360 درجه

 

 

 مشاهده سشوار چرخشی سورکر مدل HB-820

 

سشوار دلمونتی مدل DL690 

بدنه این سشوار پلاستیکی از جنس بسیار مرغوب و مقاوم در برابر حرارت است که در مقابل گرما تغییر شکل نمیدهد و همواره ساختار زیبای آن حفظ می شود. اغلب آرایشگرها برای کاربردهای حرفه ای خود هنگام خرید سشوار، سشوارهایی با موتور AC را انتخاب می کنند چون هم بسیار قدرتمند و مقاوم بوده و هم دارای طول عمر بالایی است و هم قابلیت تنظیم سرعت را دارد.

موتور دستگاه Delmonti DL690 Hair Dryer یک موتور 2000 واتی فوق العاده قدرتمند و محکم است. المنت ساخته شده در داخل دستگاه وظیفه تولید گرما را بر عهده دارد وقتی جریان هوا از مسیر این المنت رد و بدل می شود گرمای المنت موجب گرم شدن جریان هوا می شود. جنس المنت سشوار برند دلمونتی DL 690 بسیار مرغوب بوده و در مدت زمان بسیار کمی داغ می شود.

فن یا پنکه توانایی تولید باد بسیاری را دارد، گرمای تولید شده در المنت توسط فن به طرف لوله خروجی سشوار حرفه ای 2000 وات مدل DL 690 هدایت می شود. این سشوار دارای کلیدهای با کیفیت است که عملکرد آن را کنترل می کنند و موجب راحتی استفاده از آن می شوند.   

 

سشوار دلمونتی مدل DL690

سشوار دلمونتی مدل DL690

 

نکات ایمنی هنگام استفاده از سشوار دلمونتی مدل DL690

 • هر روز و به طور دائم سشوار نکشید و گاهی اجازه دهید که موهایتان طبیعی و بدون استفاده از حرارت خشک شود.
 • هیچ وقت سشوار را خیس نکنید و در داخل آب قرار ندهید.
 • سشوار را پرت نکنید چون ممکن است به قطعات درون آن آسیب وارد شود.
 • سشوار را به تعداد دفعات زیاد قطع و وصل نکنید.
 • برای خشک کردن موها از درجه حرارت زیاد (در صورتی که جنس موهای حساسی ندارید) و برای حالت دادن به موها از درجه حرارت کم استفاده کنید.
 • می توان برای استفاده از سشوار دلمونتی در درجه حرارت بسیار آن را در حالت 2 و برای خشک شدن ملایم و حالت دادن موها از حالت 1 دستگاه استفاده کنید.
 •  

 

 مشاهده سشوار دلمونتی مدل DL690

 

سشوار طرح بابیلیس مدل BaByBasnono BA4659 

این نوع سشوار، یکی از مدل های ساخته شده کشور چین است که از طراحی و زیبایی برخوردار است. به سبب داشتن توان و قدرت بالا می تواند مو ها را در کمترین زمان خشک کند و حالت دهد.

توان اسمی سشوار بابیلیس نونو، 7000 وات است و در رده مدل های با ظرفیت بالا طبقه بندی شده است. قابلیت تنظیم در 3 درجه باد و دو حالت سرعت، آپشن های محبوب و با استفاده این مدل سشوار محسوب می شوند که سبب شده استفاده از آن برای عموم راحت باشد.

دارای یک سری متمرکز کننده جدا بوده و برای مواقعی مناسب است که خواهان تمرکز باد در نقطه خاصی باشید. بهترین سشوار بابیلیس از وزن 700 گرم برخوردار است که هنگام استفاده طولانی مدت سبب خستگی دست ها نمی شود و رنگ سشوار مشکی براق است و مجهز به خنک کننده سریع موتور می باشد که در هنگام استفاده طولانی مدت سبب گرم شدن زود هنگام آن نمی شود.

 

سشوار طرح بابیلیس مدل BaByBasnono Hair Dryer BA4659

سشوار طرح بابیلیس مدل BaByBasnono Hair Dryer BA4659

 

 

ویژگی های سشوار بابیلیس نونو در یک نگاه کلی

 • طراحی زیبا و خوش دست
 • دارای وزن سبک و ابعاد استاندارد
 • توانایی پرتاب باد تا فاصله 2 متر
 • دارای دکمه آنی باد گرم به سرد
 • سری متمرکز کننده
 • دارای حلقه آویز
 • خنک کننده سریع موتور
 • قابلیت تنظیم دلخواه دما در ۳ حالت (سرد، گرم و داغ)
 • دارای دو حالت کنترل سرعت
 • مجهز به المنت بسیار عالی با پخش گرمای یکنواخت برای حفظ سلامت و درخشندگی مو ها
 • بدنه مقاوم

 

 مشاهده سشوار طرح بابیلیس مدل BaByBasnono BA4659

 

تجزیه و تحلیل کلی سشوار فیلیپس PH-2119

این نوع سشوار یکی از بهترین مدل های طراحی شده توسط شرکت فیلیپس است که از طراحی زیبایی برخوردار است. موتور سشوار فیلیپس PH-2119 از نوع AC بوده که دارای قدرت و توان بالایی است که باعث می شود مو ها در کنار حالت گرفتن، درخشان شوند و حالت وِز شدگی کمتری داشته باشند. موتور سشوار فیلیپس دارای تکنولوژی یون می باشد.

 

سشوار فیلیپس PH-2119

سشوار فیلیپس PH-2119

 

این دستگاه با توان 5000 وات، به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید بالاترین عملکرد را داشته باشید. Philips PH-2119 Hair Dryer  این دستگاه دارای سه درجه جهت تنظیم دلخواه باد و حرارت و دو حالت تنظیم سرعت می باشد.

با داشتن سری متمرکز کننده که دارای ساختار باریکی است، باد در جهت دلخواه شما هدایت می شود. باد سرد مخصوص تثبیت مو ها و باد گرم جهت حالت دادن آن ها طراحی شده است. تنظیم درجه حرارت سشوار حرفه ای فیلیپس مدل PH-2119 نیز به حجم مو های شما بستگی دارد.

اگر موهایی پرپشت دارید درجه حرارت زیاد مناسب است. در غیر این صورت، سشوار باید در دمای پایین تنظیم شود. میزان ولتاژ تنظیمی سشوار فیلیپس، 240-220 ولت است و علاوه بر مصرف خانگی، برای آرایشگاه ها نیز قابل استفاده است.

 

ویژگی های بهترین مارک سشوار فیلیپس مدل PH-2119

 • طراحی زیبا و ارگونومیک
 • دارای فناوری تولید یون
 • مجهز به موتور AC سنگین
 • توانایی پرتاب باد تا فاصله 2 متر
 • دارای دو حالت کنترل سرعت
 • دارای ۳ حالت کنترل حرارت (سرد، گرم و داغ)
 • دارای دکمه سرد لحظه ای
 • مجهز به المنت بسیار عالی با پخش گرمای یکنواخت برای حفظ سلامت و درخشندگی مو ها
 • کیفیت عالی بدنه
 • دارای 1 سری متمرکز کننده اضافه

 

 

 مشاهده سشوار فیلیپس PH-2119

 

بهترین مارک سشوار موزر مدل 9939

هر چقدر قدرت دستگاه بیشتر باشد، سریع‌تر موهایتان را خشک خواهد کرد و قدرت سشوار موزر model 9939 ،5000 وات می باشد. دکمه باد سرد سشوار به شما کمک می‌کند تا حالت موهای‌ تان را بعد از خشک کردن و مدل دادن حفظ کنید و به موهایتان آسیب وارد نشود و اصطلاحا وِزوِزی نشود. سشوار موزر از این مزیت برخوردار می باشد.

سشوار موزر مدل 9939

سشوار موزر مدل 9939

 

این سشوار از وزن ایده آل برخوردار است که سبب خستگی زود هنگام نمی شود و کار کردن را برای شما راحت تر می کند. و دارای چند درجه حرارت می باشد درجه حرارت کُند برای مو های نازک مناسب است و درجات متوسط و تند به ترتیب برای مو های متوسط، زبر و پُر مناسب هستند. سشوار موزر model 9939 از این مزیت هم برخوردار می باشد.

یک ویژگی کاربردی در سشوار موزر model 9939 توانایی تولید یون می باشد. این ویژگی مهم در سشوارهای حرفه ای و کاربرد آن حفظ سلامت، طراوت و شادابی مو های شما می باشد که درخششی بدون وز شدن و همراه با نرمی و طراوت به موهای شما می بخشد.

 

مشخصات کلی سشوار موزر مدل 9939 در یک نگاه

 • دارای نرم کننده‌ی یونی
 • دارای دکمه ی روشن/ خاموش
 • سشوار موزر دارای سیم گردان
 • توان مصرفی 5000 وات
 • نوع مصرف آرایشگاه , خانگی
 • دارای 4 سری مختلف
 • دارای دمای سرد و گرم

 مشاهده سشوار موزر مدل 9939

 

سشوار براون مدل BR-8829 

این نوع سشوار حرفه ای دارای طراحی زیبا و فوق العاده ای است که از مدل های کار آمد که هم برای مصارف خانگی و هم در سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. سشوار براون BR-8829 با بدنه ای مستحکم و با دوام تولید شده است و طول سیم آن 2 متر است که در صورت دور بودن پریز نیز می توانید از آن استفاده کنید.

بدنه سشوار مدل BRAUN BR-8829 رنگ مشکی دارد و بعضی از قسمت های آن طلایی می باشد که این ویژگی ظاهر آن را منحصر به فرد و خواستنی تر کرده است.

سشوار موتور سنگین براون مدل BR-8829

سشوار موتور سنگین براون مدل BR-8829

 

در انتهای دستگاه، حلقه کوچکی وجود دارد تا در مواقعی که به آن نیاز ندارید بتوان آن را آویزان کرد تا فضای زیادی را اشغال نکند. سشوار مدل BRAUN BR-8829 با یک سری متمرکز کننده همراه می باشد که با اتصال این سری متمرکز کننده و باد خروجی از آن، می توانید مو ها را با بهترین حالتی که می خواهید فرم دهید.

همچنین این محصول دارای 2 سرعت (کم و زیاد) و دارای ۳ حالت کنترلی دما، گرم ، ملایم و خنک‏ می باشد که شما با استفاده از این قابلیت می توانید باعث تثبیت بیشتر و بهتر حالت دهی مو های خود شوید.

 

بهترین مارک سشوار براون مدل BR-8829 در یک نگاه

 • دکمه  روشن/خاموش: دارد
 • سیم گردان: دارد
 • توان مصرفی: 5000 وات
 • جنس بدنه: PVC
 • نوع مصرف: خانگی، خانگی، حرفه ای
 • حلقه آویختن: دارد
 • مدل: 8829
 • وزن : 890 گرم
 • جنس المنت: سرامیک
 • طول سیم: 2 متر

 مشاهده سشوار براون مدل BR-8829

 

شاید مطالعه مطالب زیر نیز برای شما مفید باشد:

بهترین و پر فروش ترین ماشین اصلاح موی صورت آقایان

راهنمای خرید اتو مو

سشوار چیست و مهمترین معیار های انتخاب سشوار کدامند؟

نتیجه گیری:

در این مقاله ما سعی کردیم که شما را با چند نوع از پرفروش ترین سشوارها ی موجود در بازار آشنا کنیم و به تجزیه و تحلیل آن ها پرداختیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را نیز بررسی کردیم که برای خرید آن باید به چه نکاتی توجه کنیم مثلاً برخی افراد توان دستگاه و برخی دیگر نوع کارکرد آن را بیش تر در نظر می گیرند و برخی دیگر به موتور و زیبایی آن توجه می کنند که بسته به نیاز افراد دارد. 

همچنین به شما بگوییم سشوار خوب چه مارکیه؟ و چند مدل از بهترین مارک سشوار چرخشی در ایران را به شما معرفی کنیم. برخی از سشوارها بسته به مزایایی خود دارای قیمت بالاتری هستند. پس در خرید خود توجه ویژه ای داشته باشید که محصولی را برگزینید که دارای کیفیت عالی و قیمت مناسبی باشد. 

بازگشت به لیست

2 نظر در “سشوار خوب چه مارکیه؟ بهترین مارک سشوار چرخشی

 1. شریفی گفت:

  ببخشید من یک شسوار برند خیلی خوب می خواستم که سال های سال بتونم ازش استفاده کنم. زود خراب نشه. شما کدوم مارک رو پیشنهاد می کنین؟ تعریف سشوار دلمونتی، فیلیبس، براون و موزر را شنیدم ولی نمیدونم کدمشوونو انتخاب کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. محمدی گفت:

   با سلام
   سشوارهایی که ذکز کردید همه کیفیت عالی و قیمت مناسبی دارند شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خودتون هر کدام را که خواستید انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *