درباره فروشگاه آنلاین ما

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ناومال در سال 1390 در شهرستان سردشت (یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی ) به صورت فیزیکی توسط آقایان محمد حمزه پور و منصور خزالی شروع به کار کرد و در مدت کوتاهی با اعتماد و صداقت توانست جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کرده و در سطح شهرستان رشد کند.

تمام این موارد برخی از مزیت های فروشگاه اینترنتی ناومال نیز هست که به جهت خدمات چندین ساله خود و به پشتوانه مشتریان وفاداری که داریم، کسب و کار خود را نه تنها در حوزه وب، بلکه در محیط فیزیکی و حتی شبکه های اجتماعی گسترش داده ایم تا خدمات ارزنده و درخور مشتریان عزیزمان را به اقصی نقاط کشور عزیزمان ارائه دهیم.

ناومال با شعار کیفیت برتر زندگی شروع به کار کرده و هدف خود را عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب جهت بالا بردن سطح آرامش، آسایش و رضایت بیشتر هموطنان عزیز قرار داده است و بدین منظور محصولات خود را از میان شرکت های معتبر ایرانی و خارجی و دارای خدمات پس از فروش مناسب انتخاب و به بازار عرضه می دارد تا ضمن پاسخگویی به سلیقه های متفاوت جامعه، نقشی در بهبود کیفیت زندگی نیز بر عهده گرفته باشد

لوگوی فروشگاه اینترنتی ناومال

در کمتر از دو سال گذشته ناومال تصمیم گرفت که کسب و کار خود را خارج از شهرستان و در فضای مجازی نیز توسعه دهد و در این راه با استفاده از اصول مهم بازاریابی اینترنتی یعنی اعتمادسازی، کسب حداقل سود و در نظر گرفتن بالاترین سطح رضایت مشتری تا حدودی توانسته ایم نظر مشتریان عزیز را در سراسر کشور به خود جلب کرده و در دنیای دیجیتال خدماتی هر چند ناچیز به هم وطنان عزیزمان ارایه دهیم.

خدمات قابل ارائه فروشگاه اینترنتی ناومال اول لوازم خانگی بود و بعد از مدت کوتاهی فرش و مبل، لوازم اداری و کالای دیجیتال نیز به آن اضافه شد.

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی ناومال، عرضه و فروش محصولات خانگی است. اکنون که رقابت در فضای وب بسیار تب و تاب پیدا کرده است، همه به دنبال مکانی جهت رفع نیازهای خود هستند که بتوانند به آن اعتماد کنند و محصولی درخور، با کیفیت، دارای خدمات پس از فروش و با قیمت مناسب تهیه نمایند.

همکاران فروشگاه

فلا-min

عبدالباسط حمزه پور

مسئول فروش
تل-min

منصور خزالی

مدیر فروشگاه

 فروشگاه لوازم خانگی ناومال را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.